علت مرگ فریده صابری

فریده صابری بازیگر خوب کشورمان روز گذشته در ۱۹بهمن ماه سال ۹۶ درگذشت. علت مرگ فریده صابری را در این خبر بخوانید.

علت مرگ فریده صابری

فریده صابری درگذشت

فریده صابری بازیگر ۶۹ساله و مهربان کشورمان در ۱۹بهمن سال ۹۶ درگذشت. علت مرگ فریده صابری بیماری سرطان است که مدتی بود با این بیماری دست و پنجه نرم می کرد.

فرامرز روشنایی، روابط عمومی انجمن بازیگران ضمن عرض تسلیت انجمن بازیگران، مرگ فریده صابری را تایید کرد و گفت: خانم صابری به بیماری سرطان مبتلا بودند و شیمی درمانی می‌شدند حتی همسر ایشان چندین بار برای کارهای بیمه به انجمن بازیگران آمده بودند.

فریده صابری متولد سال 1327 بود و دیپلم هنرستان عالی موسیقی را در سال ۱۳۴۷ دریافت کرد. او دارای لیسانس کارگردانی و بازیگری از دانشکده‌ی هنرهای دراماتیک ایران و مدرک فوق لیسانس از دانشگاه ایندیانا در آمریکا بود.

این بازیگر در تئاترهای "الو تریا"، "ایوانف"، "آقا محمدخان کالیگولا"، "شام آخر" ، "ریچارد سوم"، "آوازخوان طاس"، "وقت ناهاری"، "لبخند باشکوه آقای گیل"، "ملاقات بانوی سالخورده"، "کرگدن"، "هرکول" و "طویله اوجیاس" ایفای نقش کرده است و سریال‌های "دلنوازان"، "همه بچه‌های من"، "بگذار آفتاب برآید"، "در قلب من"، "تنهاترین سردار"، "سنگ و شیشه" و فیلم‌های "مارال" ، "روز شیطان"، "روز واقعه" و... را در کارنامه هنری خود دارد.

زمان و مکان مراسم تشییع فریده صابری متعاقبا اعلام می‌شود.


ارسال به دوستان از طریق
مطلب مفيد بود؟


مجله خبری
ساختمان پزشکان
کلینیک صدف