این روزها مردان چه عمل‌های زیبایی انجام می‌دهند؟

این روزها مردهای بیشتر و بیشتری به عمل‌های زیبایی روی می‌آورند. آنها موارد مختلفی را امتحان می‌کنند تا زیبایی خود را بالا برده و جذاب به نظر بیایند.

این روزها مردان چه عمل‌های زیبایی انجام می‌دهند؟

این روزها مردهای بیشتر و بیشتری به عمل‌های زیبایی روی می‌آورند. آنها موارد مختلفی را امتحان می‌کنند تا زیبایی خود را بالا برده و جذاب به نظر بیایند. برخی روش‌های زیبایی که این روزها زیاد استفاده می‌شود عبارتند از:

بوتاکس 
بوتاکس به درون پوست تزریق می‌شود تا به طور موقت ماهیچه را نرم کرده و پوست٬ نرم و لطیف به نظر بیاید.

لیزر برای از بین بردن مو
مردان هم دوست دارند از شر موهای زائد بدن مانند موهای سینه٬ پشت  و غیره خلاص شوند و از بین بردن مو با لیزر یک روش دائمی برای این کار است.

جراحی پلاستیک اصلاح بدن
این‌ها روش‌های بدون جراحی است و هدف آن شوک وارد کردن به چربی است که باعث می‌شود فعالیت چربی مختل شود. این چربیِ آسیب‌دیده بوسیله‌ی ساکشن از بین نمی‌رود، بلکه در واقع در بدن می‌ماند و خود بدن آن را از بین می‌برد.

پُرکننده‌های پوستی
شامل اسید هیالورونیک کاملا تصفیه شده هستند. از این اسید برای ایجاد کلاژن استفاده می‌شود که در سلول‌های چروکیده وجود نداشته٬ بنابراین در آن ذخیره می‌شود و باعث باز شدن پوست و چین و چروک می‌شود.

برداشتن پوست
این کار باعث تقویت بافت پوست می‌شود٬ لکه‌ها را از بین برده و ه پوست را شفاف می‌کند.
(منبع: دیلی‌میل)

مطلب مرتبط:
مردها با ریش زیباترند؟


ارسال به دوستان از طریق
مطلب مفيد بود؟


جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
ساختمان پزشکان