زن‌ها به این ۱۰ دلیل خیانت می‌کنند

الو دکتر- آنقدر درباره خیانت مردان و علت‌هایش صحبت شده که گاهی در یک فراموشی جمعی، از یاد می‌بریم که زن‌هایی هم هستند که به همسران‌شان خیانت کنند. مثل مردهایی که خیانت‌های‌شان را توجیه می‌کنند، زن‌ها هم ید طولایی در این زمینه دارند. روانشناسان می‌گویند آن‌ها به این ۱۰ دلیل به همسر خود خیانت می‌کنند.

زن‌ها به این ۱۰ دلیل خیانت می‌کنند

در جهان، معمولا تعداد مردانی که به همسر خود خیانت می کنند از تعداد زنانی که به همسر خود خیانت می کنند بیشتر است اما تحقیقات نشان داده که در سال های اخیر تعداد زنان خیانتکار نسبت به قبل بیشتر شده است، چرا؟
دکتر پروانه صفایی مقدم در اینباره می‌گوید: «خیانت معمولا زمانی اتفاق می افتد که زنی احساس کند آنطور که باید و شاید مورد علاقه و توجه همسرش قرار نمی‌گیرد و همسرش قدر او را نمی‌داند.»
در یک تحقیق انجام شده، ۲۰ درصد زنان به خیانت به همسر خود اعتراف کرده‌اند، اما چرا زنان به شوهر خود خیانت می‌کنند؟ این ۱۰ دلیل آیا توجیه‌کننده خیانت زنان است؟

۱- انتقام‌جویی
گاهی بی‌وفایی یک زن از حس انتقام جویی او ناشی می‌شود. گاهی زنان برخلاف میل باطنی خود به شوهر خود خیانت می‌کنند تا به او بفهمانند حس مورد خیانت قرار گرفتن چقدر دردناک است و جالب اینکه در خیلی موارد این حربه پاسخ می دهد.
محققی در این زمینه می گوید: «مردها به اندازه زنان احساساتی نیستند، بنابراین در اکثر موارد درد و رنج ناشی از خیانت همسر را درک نمی کنند، مگر اینکه خودشان طعم آن را چشیده باشند. زنان با این کار می خواهند شرایطی برابر با شوهر خود داشته باشند چون احساس می‌کنند آنچه تا به حال به آن پایبند بوده‌اند دیگر ارزش و اعتباری ندارد!»

۲- بی‌تفاوتی همسر
گاهی بی وفایی زنان از احساس نادیده گرفته شدن یا بی تفاوتی همسر نسبت به مسائل و مشکلات ناشی می شود. یک کارشناسی در این زمینه می‌گوید: «اکثر زنان در ابتدا سعی می کنند به همسرانشان بفهمانند که مشکلی وجود دارد و چیزی آنها را ناراحت کرده است اما اگر شوهر متوجه اشارات غیرمستقیم نشود، به همسر خود بی اعتنایی کند یا گلایه های او را جدی نگیرد، زن به خیانت روی می آورد چون احساس می کند راه دیگری نمانده است.»

۳- احساس ناامنی و خلأ عاطفی
زنان نیاز دارند که دوست داشته شوند و مورد تحسین قرار گیرند. کارشناسان خانواده در این زمینه می‌گویند: «خیانت معمولا زمانی اتفاق می افتد که زنی احساس کند آنطور که باید و شاید مورد علاقه و توجه همسرش قرار نمی گیرد و همسرش قدر او را نمی داند. معمولا زنان به سمت مردان دیگر جذب می شوند چون از زبان آنها تعریف ها و تحسین‌هایی می شنوند که از زبان شوهر خود نمی‌شنوند. زنان دوست دارند همیشه به چشم همسرشان خاص و فوق‌العاده باشند. این یک باور جدی است!»

۴- بازگشت به گذشته
بازگشت به روابط قبلی راهی آسان برای یافتن کسی است که بتواند کمبودهای زندگی زنان را برای مدت کوتاهی جبران کند. البته این راه حل بسیار مقطعی است و نمی‌تواند تاثیر ماندگاری داشته باشد. آنچه زنان می‌خواهند شخص قبلی نیست بلکه احساساتی است که در رابطه قبلی تجربه کرده‌اند یا دیدی است که در آن زمان نسبت به خود داشته‌اند. بازگشت به روابط گذشته باعث می‌شود زنان احساس جوانی، سرزندگی و جذابیت کنند.

۵- رابطه یکنواخت
اکثر زوج‌هایی که برای مدت طولانی با هم زندگی کرده‌اند کم کم احساس می کنند آن حرارت و عشق روزهای اول را ندارند. کارشناسی می‌گفت: «روزهای اول یک رابطه، زمانی هستند که احساس می‌کنید انتخاب شده‌اید و مورد توجه و علاقه هستید اما در مورد روابط طولانی قضیه کاملا متفاوت است چون دیگر هورمون هایی که در اوایل رابطه با دیدن طرف مقابل در بدنتان ترشح می شد کمتر شده اند.»
آمارها نشان می‌دهد زوج‌هایی که همیشه رابطه‌ای آرام و بدون تنش دارند، بیشتر در معرض خطر خیانت و بی‌وفایی هستند.

۶- ترس از خیانت شوهر
بسیاری از زنان خیانت و بی‌وفایی را جزیی جدایی‌ناپذیر از مردان می‌دانند و به همین دلیل، همیشه دچار استرس و ترس هستند. حتی اگر شوهرشان واقعا به آنها خیانت نکند. گاهی بی‌وفایی و شروع یک رابطه مخفیانه، راهی است برای کاهش این اضطراب!

۷- روابط زناشویی سرد
زوج هایی که برای مدت طولانی در کنار هم زندگی کرده اند معمولا از یکنواختی و سردی روابط جنسی شکایت می کنند. طی یک تحقیق در سال 2010 در اروپا، ۸۱ درصد از زنان می گفتند: «روابط زناشویی شان سرد و قابل پیش بینی شده و دیگر جذابیتی ندارد.»

۸- نبود نقاط مشترک
اگر زنی احساس کند که دیگر دغدغه یا علاقه مشترکی با شوهر خود ندارد، ممکن است به طرف دیگری جلب شود، که این دغدغه ها و علایق را دارد. اکثر زوج ها در روزهای اول آشنایی احساس می کنند کسی را پیدا کرده اند که مثل آنها فکر می کند و با آنها همدل و همفکر است اما در بسیاری از موارد بعد از چند سال این احساس از بین می رود. بعضی از زنان برای مبارزه با احساس تنهایی و خلأ، به بی وفایی روی می آورند.

۹- بیماری
زنانی که به بیماری های خطرناک مانند سرطان سینه مبتلا می شوند ممکن است ناگهان دید جدید متفاوت به زندگی پیدا کنند. آنها همه قسمت های زندگی خود را از اول مرور می کنند و به مرگ و نیستی بیشتر فکر می کنند. کارشناسی می گفت: «بدتر اینکه این زنان ممکن است احساس کنند درست زمانی که بیش از همیشه به شوهرشان نیاز داشته اند، تنها مانده اند و حالا دیگر مورد توجه شوهرشان نیستند.»
احساسات این زنان آسیب پذیر می شود و برای جبران این کمبودها و احساسات منفی به خیانت روی می آورند. این احتمال هم وجود دارد که احساس کنند زمان زیادی برایشان باقی نمانده و باید از زمانی که دارند بیشتر استفاده کنند.چرا زن ها خیانت می کنند؟

۱۰- جلب توجه و ماجراجویی
کارشناسی عقیده داشت زنان ممکن است احساس کنند که کسی قدر آنها را نمی داند. آنها همه زمان خود را به کارهای خانه اختصاص می دهند. کارهای خانه را انجام می دهند؛ از بچه ها مراقبت می کنند و حتی بسیاری از آنها بیرون از خانه کار می کنند. آنها می خواهند مورد احترام قرار بگیرند و ارزش زحمت هایشان شناخته شود. 
از طرفی، زنان همچنین به دنبال کمی هیجان و سردرگمی در زندگی هستند. بسیاری از این زنان، تنها به کمی محبت و توجه نیاز دارند. زنی که در زندگی زناشویی خود از شادی و هیجان کافی برخوردار باشد و رابطه ای گرم و صمیمی با شوهر خود داشته باشد، هرگز خیانت نمی کند.
(منبع: خانواده سبز)

چرا موضوع همه سریال‌های ترکی خیانت است+پاسخ روانشناس


ارسال به دوستان از طریق
امتياز 4 از 5 بر اساس نظر57 نفر
مطلب مفيد بود؟


99848 | 1393/11/14 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : خیانت زن به مرد علت خیانت زنان خیانت زنان

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید

نظرات

ناشناس

یه زمانی بود که فقط مردها خیانت میکردن به زنها ، و زنها همه ی عمرشونو گریه میکردن . بعد از گذشت چند دهه ، زنها هم با خودشون گفتن چرا ما نشستیم تو خونه و غصه بخوریم ، ما هم بریم خیانت کنیم ببینیم خوبه یا نه . اقایون خودشون به زنها یاذ دادن ، وگرنه زنها کجا و خیانت کجا.........

شروین

مردها با همین زنها خیانت میکردن.پس به زنها نیاز نیست یاد داد خودشون بلدن.زنها به هم نوع خودشون خیانت میکنن چه برسه جنس مخالف.

مکانیکی

ممکن است یکی از عوامل ناخواسته و زن تحت فشار و زور قرار گیرد و به شوهرش خیانت کند

احد

زنهای امروزی توقعشان بیشتراز حدشونه.مثل مردها دنبال لذت و تنوع طلبی اند.

عبدالله

بسیار نکات اموزنده ای بودند.اگرکسی توجه کند 90درصد مشکلاتش به لطف خداوند حل میشود.!ولی چرا خیانت مگر منطق نیست

سابقه دار

خیانت از خیانت می اید البته خانواده با ابرو خیانت براشون خیلی سخته طلاق میگیرن ولی خیانت نمیکنن ولی بیضی خانمها. کوتاهی میکنن مرد هم احتیاج دارد و!!!!!!!

ایلگار

اصلا ربطی به محبت نداره منی که تو هر لحظه تنهاش نذاشتم هیچ وقت ولش نکردم همیشه میدونه چقدر دوستش داشتم از خانوادم گذشتم به خاطرش ولی با این همه وفاداری من باز به من خیانت کرد الان باهم هستیم ولی هیچ وقت نمی بخشمش درست بخشیدمش اما به خاطر بچه ام تن به این زندگی دادم ذات زن همینه هرکاری کنی باز فکر میکنه چیه

ولش کن

زنی که قابلیت خیانت رو داره اگه صب تا شب قربونش بری بازم کار خودشو میکنه امروز نه فردا امسال نه دو سال دیگه ولی کاشکی آدم یه وقتی بفهمه یا شک کنه که بشه کاریش کرد ضمنا تو دوره ای که زنای میانسال شدن باقلوای بچه های بیست ساله خوش بنیه مگه زن سالم رو زمین میمونه

MaryaM

خیانت بدترین چیز در یک زندگیه من هنوز مجردم اما از پیرامون خودم درس میگیرم افقط یه جمله:(یه زن اگه توسط شوهرش لبریز عشق و محبت بشه هیچوقت یه خائن نمیشه)مگراینکه اون ذاتش خراب باشه یا یه هرزه باشه

میران

ما شیطان را قرار دادیم تا آنها را که باور دارند و آنها که باور ندارند را ... . کسی که باور به حساب و باور به خدا در زندگیش نیست هر گناهی که دم دستش باشه رو انجام میده تو بانک دزد میشه تو خونه خائن. به زور نمیشه راه درست به کسی تحمیل کرد انا هدیناه سبیل اما شاکرا و اما کفورا. بهانه یافتن برای گناه که کاری نداره شما ده مورد فرمودی حتما توجیهات دیگری هم میشه پیدا کرد کسی که نمی خواهد پرهیزکار باشد و با هوای نفس به نبرد برخیزد و تصمیمی برای دوستی با خدا ندارد راه گناه را یاد میگیرد به زن و مرد بودن ربطی نداره . آسیه زن فرعون بود و لوط پیامبر هم همسری داشت بیشتر قرآن بخوانیم.

امید کرمانی

سلام..... بعد از ۱۳ ماه تحمل دوران عقد. و تحمل دوری از یکدیگر..... تدارک عروسی رو دیدیم ... نوبت گرفتیم برای تالار... ارایشگاه... اتلیه و........ . . ۱۲ روز مونده بود به عروسی.... که خانم یادش اومد جدا بشه... همه چیز بهم خورد... الان دوساله که ازم جدا شده... و من تنها توی خانه ای زندگی میکنم... هنوز توی شوکم . نمیدونم چطور این ماجرا گذشت. و اصلا یه هویی چی شد... فراموشش نمیکنم.. فقط خودشو خانواده شو به خدا میسپارم

سید

سلام من دلیل برای خیانت زن در برابر مرد نمیبینم زن نباید خیانت کند جون خیانت زن به نفر نیس فقط شوهر نیس بلکه خانواده وشوهر وفامیل را اشفته وداغون میکند

ناشناس

چرا زن حق خیانت نداره اما مرد داره ؟تازمانی که جای کسی نباشی نمیتونی درموردش قضاوت کرد .اگر ایمان به خدا تو وجود هردوباشه نه زن خیانت میکنه نه مرد .متاسفانه دیدگاه مردم و نسبت به خیانت عوض کردن .با فیلم و داستان .من زنی هستم که شوهرم بهم خیانت کرده و جز پشیمون چیزی نتیجه درشوهرم ندیدم.اما بدترین کادر حق یه زن خیانت.

مهربان

سلام متاسفم که ادمها مجبورن راجب این مسایل تکان دهنده صحبت کنند نه چیزهای خوب ولی یه واقعیت تلخه وکاریش نمیشه کرد بنظر من زنی که سر یه سکه کم وزیادی مهریه یه پا وامیسه وهر اسبی داره میتازه وهرچی میخواد تقاضا میکنه وبه میل خودش بله میگه ,اشتباه میکنه خیانت میکنه ,اون باید بدونه ناموسش رو فروخته به شوهرش وحالا شده ناموس اون اگه خودش رو به لجن میخواد بکشه طلاق بگیره بره چرا با غرور وشخصیت وابروی شوهر وبچه وخانواده خودش بازی میکنه اخرش هم دلیلش یه خواسته نابجا یا بجا بوده که برا بدست اوردنش صدتا راه دیگه وجود داره,باید بگم فقط بخاطر نفهمی وبیشعوریه که زن یامرد خیانت میکنه ,ببخشید سرتون رو درد اوردم توکشورهای غربی اگه زن خیانت میکنه برن ببینن با چه فرهنگ وروش وشرایطی ازدواج کرده که این کار رو میکنه

بدبخت هالو

باز گذشت به گذشته دلیلی است که زنم با دو بچه 21 ساله و 18 ساله به من خیانت کرد 6 ماه پیش بطور اتفاقی پیامی شنیدم که مردی زنم را عزیزم جانم خطاب گرد زنم آشفته شد تو اتاق رفت دادزدم دیلت نکن حساسیت بوجود میآید رکیکترین حرفها را بهش زدم با وساطت دخترم بعداز یک هفته قبول کردم ترسیده و ان پیام شوهر دوستش بوده 6 ماه بعد رفتم اتاق خواب منتظر ماندم امد بخوابد گفتم خوابم نمیبرد موبایلت بده یکهو اشفته شد بهانه اورد از اتاق خواب زدیم بیرون موبایلش قایم کرده بود با سرو صدایمان بچهها بیدار شدن پسرم سرش داد زد موبایلت بهش بده از شدت ناراحتی دو سه تا سیلی زدم بدترین صفت یک زن خیانتکار را بهش گفتم.تا صبح نخوابیدم صبح چاقو کشیدم رو دخترم موبایلش نداد. ایا زنم خیانت کرده

ناشناس

یه جوری می گن مرد ها خیانت می کنند که انگار اینکار را با یه مرد دیگه انجام می ده غافل از اینکه برای انجام خیانت نیاز به یه مرد و یه زنه که هر دو نفر آنها برای انجام اینکار توجیه های خودشون را دارند به نظر من همه اینها بر می گرده به نحوه تربیت و میزان پایندی افراد به اخلاقیات ولی متاسفانه چیزی که این روزا بدجوری تو جامعه ما رواج پیدا کرده و به نوعی قبح آن از بین رفته همین خیانت زوجین به یکدیگر است که در مورد زنان امروزه خیلی بیشتر شده که خیانت یه مرد نهایتا یه خانواده را از بین می بره ولی خیانت یه زن یه اجتماع را نابود می کنه

صدف

من شوهرم مدام خیانت میکرد.منم به جای گریه و زاری بهش خیانت کردم تا بفهمه چه طعمی داره.من توصیه نمیکنم این کار رو اما ناراحت هم نیستم چون شوهرم خیانت میکرد منم با خیانت انتقام گرفتم .خودش هم فهمید اما خیانت من رو یه فاجعه میدونست خیانتهای مکرر خودش اصلا مهم نبود.میگفت من خیانت نکردم.اما زندگیم تلخ شد ولی فکر کنم یه کم به خودش اومد.

بهنام

طلاق بگیر و برو این مسخره بازیا چیه همش توجیهه و همه دارن مزخرف میگن خیانت مث قتل توجیه نداره طلاق بگیر و برو واس خودت کیف کن اصلا به کسی ربطی نداره نترسید زنها هم رو دست مردها بلند شدن تروخدا نگید زنها بلد نیستن که خنده م میگیره موجودی که مریض میشه و بیماری رو دلیل خوبی واسه خیانت میبینه تهش معلومه منطقش به چی میبره

بهنام

خیانت مث قتل توجیه نداره نترسید زنها هم رو دست مردها بلند شدن تروخدا نگید زنها بلد نیستن که خنده م میگیره موجودی که مریض میشه و بیماری رو دلیل خوبی واسه خیانت میبینه تهش معلومه منطقش به چی میبره

محمد///////////////////

تعجبم از اینه شما زنها خیانت دوس دارید پس چرا یه مرد رو به ازدواج دائم میکشونید چرا ازهمون اول صیغه موقت ما مردها نمیشید اون موقعه میتونید باخیال راحت با هر مردی که خواسته باشید برید

آرش

عمر سریع میگذره هرکی گناه کنه فردا باید خودش جواب خدا رو بده ببینین کی گفتم ... سالم زندگی کنید چون زمان زود میگذره و ارزش نداره

ناشناس

زهای امروز فقط دنبال پول شوهرن و وقتی ک شوهر بخاسته هایشون عمل نکنن یعنی ک شاید دستشون تنگ باشد بدهکار باشن یانتونند زن های انقد پست شدن ک اینو درک نمیکنن و بازم خیانت میکنن ب شوهر

ناشناس

به نظر بنده اگه مرد به همسرش خیانت نکند محال است که همسرش به او خیانت کند .

مرد سورمه ای

من با مریم موافقم،بعضیا بیناموسی تو ذاتشونه،هرچقدرم اعتماد کنی،محبت کنی،احترام بزاری بازم بطور ژنتیکی خائنن،من خودم بسرم اومده ،جالب اینجاست که تا اومدم بااین موضوع کنار بیام چهارسال گذشت و خودمم تن بهر هرزگی زدم،البته که توی این مدت درگناه زندگی کردم،سیگاری هم نبودم تریاکی شدم،،اما بخودم اومدم و راه درست رو انتخاب کردم،امروز سالمم و برگشتم به همون آدم خوب قبل،

چجوری بگم

اگر میشد که یک تصویر کوتاه از نتیجه پاکدامنی زن ومرد به هم وتلاش برای خوشبختی ودرک یگدیگر را به زوجها قبل از شروع زندگی مشترک نشون بدی لغت خیانت در خانواده اختراع نمیشد وبهشت در این دنیا تجربه میشد

ناشناس

خیانت خیلی بد است چه ازطرف مرد بآشد یازن

زهرا

سلام به نظر من خیانت مردها به همسرانشون بدترین ضربه ای که یک مرد می تونه به همسرش بزنه انگار اون زنو نابود کردی ویک حس بی اعتمادی وافسردگی دایمی ایجاد میشه چراشمامردها به همسرتون وفادار نیستید پاکدامنی زن ومرد ندارد خداراناظر کارهاتون بدونید

محسن

صیغه مرد خیانت نیست اصل پاکی و زلالیه شفاف و قابل فهم .مرد مثل اب میمونه و زن مثل ظرف اب رو میشه تو هر ظرف جاداد و قابل تماییز و مشخص باشه ولی تو یه ظرف دو اب قابل تماییز و مشخص نیست .مرد میتونه چند همسر بگیره وخیانت نیست ولی زن نمیتونه چون خیانته .ذات مرد و زک برای چند همسری متفاوت و قابل قیاس نیست .

رمبو

قبل از همه این حرفا چند چیز مهم هست . ایمان .نماز.نان حلال.اصالت.تربیت.بلوغ فکری .پدر و مادر.

مهدی

سلام این متن رو برای هم زنان می نویسم و هم مردان بهتر نیست کسی که می خواد خیانت کنه اول کمی فکر کنه و بعد طلاق بگیره و بعد با زندگی مجردی هر کاری دوست داره بکنه ؟

مریم

اقا محسن لطفاااا!!!! شما هنوز دینتو نفهمیدی افتخار کن 😮

رضا

سلام دوستان عزیز. فرمایشات همگی درست بود تا حدی ولی چند نکته مهم رو کسی حتی اشاره نکرد.از جمله محیط کار وزندگی . بخصوص کار که چند ساعت یک زن ومرد نامحرم زیر یک سقف ومحیط بسته باهم هستن وبه هم برخورد میکنند هم صحبت میشوند حتما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت تا 80 درص منتهی به خیانت میشود بخصوص اگر در حتی یکطرف انها جذابیتی چه از نظر فیزیکی وهیکل وغیره حتما رابطه برقرار خواهد شد ولی من به جرات میتوانم بگویم امار خیانت در معلمان زن به زیر یک درصد میرسد وباکترین زنها هستن وهنر مندان وپرستاران خیانتکار ترین انهاست. در ضمن بعضی از انها بدلیل تنوع پسندی وپول وبعضی نیاز مالی که دردناکترین است..

السا

وا لا

ناشناس

متن نظرخیانت چیزعادیه همه میتونن خیانت کنن چه مرد چه زن خیانت شده عادت

ناشناس

اگه خواسته مرد تو اتاق خواب براورده بشه دیگه امکان نداره بره سراغ یکی دیگه ولی اگه بیتوجهی از طرف شریک جنسیش ببینه مجبور میشه بره خیانت کنه،تجربه شخصی

میثم

باسلام خدمت همه دوستان.32سالمه میدونید چیه خیانت زن ومرد نداره یه مورد یازدهم اضافه کنم طرف دوست نداره داره فیلم بازی میکنه برای منافع شخصی خودش حالا تو جونتو بده کل دارایی هاتو خودتو کل فامیلتو بهش.برادر من نمیخوادت عزیز من دوست نداره تو نباشی یکی دیگه.ولی بعضیا مثل من الکی امیدوارن پیش خودشون میگن بالاخره درستش میکنم طرف داره جلو

میثم

باسلام خدمت همه هم وطنانم.علت یازدهمم اینکه طرف دوست نداره داره فیلم بازی میکنه.32سال دارم همه چیم به اندازه خودم دارم همه جوره هم پشتیبانش بودم ولی هر مدله عشقو محبت میکنی بازم خیانت میکنه بعضیا مریض هستن.دیگه بریدم نمیدونم چیکار باید بکنم خیلی دوستش دارم وگرنه تا حالا نسخشو پیچونده بودم.چیکار باید کرد؟

میثم

این جور چیزا قابل حله نیاز به خیانتو دروغ نیست.

فرهان

خیانت فقط یک عامل داره چه مرد چه زن ذات خراب فقط این دلایل فقط واسه قانونی نشون دادن خیانته که واقعن روانشناس ها گندشو در آوردن مهم ذات زن و مرد متاسفانه بعضی از زن ها و مردهای ما واقعن سخت در اشتباهن و طرف مقابل رو ----- فرض می کنن در خارج زوج ها این رفتارها رو با هم نمی کنن لابد خیلی ها می گن اوووه این چیزا تو خارج زیاده بله اگر هست تو قسمت بی بند و باریشون خیلی از خارجی هستن به محض ورود به ازدواج حتی اگر خطایی هم کردن دیگه سراغشس نمی رن ولی ما ایرانی ها ادعامون گوش فلک رو کر کرده

آرش

سلام.من کسی میشناسم که شوهرش بسیار ادم خوب با اخلاق اهل دود هم نیست قولم میدم به زنش هیچ وقت خیاتت نکنه. ولی چون مشکل زود انزالی داره زنش داره بهش خیانت میکنه.ومن دلم براش خیلی میسوزه

شیما

خیانت ینی خودخواهی....

عرفان

سلام یک حقیقت غیر قابل انکاری وجود دارد بنام خراب بودن ......این خراب بودن هم برای پسر و هم برای دختر صدق میکند....دختری که خراب میشوددست خودش نیست مثل پسر ابنه ای که دوست دارد از پشت بدهد....البته ممکن است استثنا هم وجود داشته باشد.....بنابر این اقایون خودشون رو اذیت نکنن دختری که خراب شد دیگه شده.........عادت کرده

علی

سلام ...چند وقت پیشا من ب زنم خیانت کردم ...و بعد چند وقت دیگه اون خیانت کرد ولی من فهمیدم ایا می توانم اورا ببخشم

کورش

با سلام خدمت دوستان ا.زنی که به اجبار شوهر داده شده2. زنی که از هر طرف مشکلات روحی سرش بیاد3. زنی که به هیچی دلخوش نیست 3.زنی که خانوادشو همیشه کوچیک وگشنه و محروم دیده بله خیانت میکنه شاید اونطرف یه چیزی که ته دلش جرقه میزنه رو پیدا کنه دلیل این همه مشکلات بی پولی هستش پول شرف ناموس آبرو ... همه چیزه

امیر

خیانت ینی آخر بدبختی

محمد

زنم بعد از ۲۳ سال و داشتن سه بچه دختر و ۲ پسر یه گوشی که پنهان کرده بود ازش در اوردم از ترس سر و پای برهنه از خونه زد بیرون همین باعث شد که پسر کوچکم که کلاس اول تمام کارهایی که مادر و خواهرش کرده بودند رو گفت که معلوم شد ۶ سال داره بهم خیانت میکنه حالا به قدری هم بی آبرو و بی شرف شده که ۴ ماهه رفته مهریش رو به اجرا گذاشته و قبول هم نمیکنه اشتباه کرده دختر رو هم برده

ساختمان پزشکان