با دمنوش زعفران افسردگی را درمان کنید!

اگر حس می کنید که مدتی است شاد و سرحال نیستید و حالت افسردگی دارید به شما توصیه می کنیم این مقاله را بخوانید و با دمنوش زعفران افسردگی را درمان کنید. با ما باشید...

با دمنوش زعفران افسردگی را درمان کنید!

زعفران گلی خوشبو است که در صنعت آشپزی کاربرد بسیاری دارد و برای رنگ و طعم دادن به غذا از آن استفاده می شود. زعفران خاصیت های بسیاری دارد که یکی از خاصیت های زعفران که از گذشته تا حال طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است و محققین نیز بر آن تاکید می کنند، این است که با دمنوش زعفران افسردگی را درمان کنید. اگر حس می کنید که مدتی است شاد و سرحال نیستید و حالت افسردگی دارید به شما توصیه می کنیم این مقاله را بخوانید و با دمنوش زعفران افسردگی را درمان کنید. با ما باشید.

خاصیت درمانی 

زعفران بویی قوی و طعمی‌ تلخ دارد، باعث تحریک اعصاب شده، اثر مسکن دارد و دارای خاصیت آرام‌بخشی و خواب‌آوری است و بالاخره اگر می‌خواهید همیشه شاد و خندان باشید، زعفران بخورید.

با دمنوش زعفران افسردگی را درمان کنید!

در ادامه ی متن با خواندن طرز تهیه این دمنوش با دمنوش زعفران افسردگی را درمان کنید؛ و روزی شاد و با انرژی را داشته باشید.

مواد لازم برای تهیه ی دمنوش زعفران :

زعفران (به ازای هر نفر) یک چهارم قاشق مرباخوری
عسل 1 قاشق غذاخوری

طرز تهیه دمنوش زعفران

برای تهیه چای زعفران، شما می توانید به چای سیاه که دم میکنید اندکی زعفران بیفزایید که در این صورت طعم جدید در چای به وجود می آید.

اما اگر که می خواهید دمنوش زعفران را تهیه نمایید:

ابتدا لازم است که در قوری مقداری زعفران ریخته ، تقریبا یک چهارم یک قاشق مربا خوری و سپس یک قاسق غذاخوری عسل اضافه کرده و مقداری اب جوش بر روی آن بریزید و با یک قاشق هم بزنید و وقتی که خوب مخلوط شد میزان اب جوش را زیاد تر نمایید و به مدت 20 دقیقه بر روی حرارت غیر مستقیم قرار داده تا دم بکشد.

شما می توانید به جای عسل از نبات و یا شکر نیز استفاده نمایید و میزان آنها را نیز بر حسب سلیقه ی خودتان کم و زیاد کنید .

اگر می خواهید یک دمنوش زعفران کاملا متفاوت داشته باشید 2 قاشق غذاخوری گلاب نیز به ان بیفزایید تا یک نوشیدنی صد درصد آرامش بخش شود.

درمان سریع افسردگی با زعفران!

دمنوشی مفید برای درمان افسردگی


ارسال به دوستان از طریق
مطلب مفيد بود؟


114 | 1396/11/25 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : خواص زعفران خاصیت ضدافسردگی زعفران ضد افسردگی درمان افسردگی

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
ساختمان پزشکان