اگر دندان نیش کج دارید، این مطلب را بخوانید!

احتمال مرگ زودهنگام افرادی که دندان‌های نیش کج دارند به دلیل اینکه بیشتر مبتلا به بیماری می‌شوند، بیشتر است.

اگر دندان نیش کج دارید، این مطلب را بخوانید!

اگر بچه شما دندان نیش کج دارد، می‌تواند مسئله بسیار مهم‌تر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید چرا که نه تنها بچه شما در سنین بالاتر زیاد به دندانپزشکی مراجعه کند، بلکه باید از مرگ زودهنگام هراس داشته باشد.

محققان بر این عقیده هستند که بر خلاف یک دندان نیش که با دیگر دندان‌ها هماهنگ نیست و مسئله‌ای به وجود نمی‌آورد، افرادی که از این نوع دندان‌ها دارند، بیشتر در معرض استرس ناشی از بیماری‌هایی مانند دیابت، بیماری‌های قلبی و سرطان که بعدها به آن‌ها دچار می‌شوند، خواهند بود.

محققان حوزه سلامت کمبود وزن در بدو تولد را هم به عنوان دیگر دلیل بیماری‌های زودهنگام در افراد یاد کردند چرا که این نشانه از کمبود مصرف مواد غذایی در رحم مادر است و علاوه بر این می‌تواند نشانه‌ای بر اختلالات ژنتیکی و مشکلات در رحم باشد که بعدها می‌تواند به ابتلا به بیماری‌های مزمن در افراد شود.

محققان دانشگاه واشنگتن اعتقاد دارند که یک دندان نیش که با کجی فک رشد کرده باشد، می‌تواند تهدید جدی‌تری برای سلامتی افراد باشد.

تحقیق کنندگان این حوزه در دانشگاه واشنگتن اعلام کردند که مطالعه جمجمه و دندان‌های افرادی که در گذشته نشان دهنده میزان استرس‌های محیطی است که به افراد وارد می‌شده و بررسی‌های بیشتر قابت کردند که از 4 هزار و 645 نفر، 4 نفر از کودکان در نامتقارنی در دندان‌های خود داشته‌اند که زود تر از افراد دیگر جان خود را از دست داده‌اندa

منبع: رکنا

دندان عقل چه مشکلاتی دارد ؟

علایم و مشکلات روییدن دندان در نوزادان کدام است؟ نیش زدن مرواریدهای نوزادی


ارسال به دوستان از طریق
مطلب مفيد بود؟


3237 | 1396/01/28 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : دندان نیش دندان

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
ساختمان پزشکان