زوج های خوشبخت چه عادت هایی دارند؟! (قسمت دوم)

تا به حال به این فکر کرده اید این زوج های خوشبخت از ما بهتران چه کارهایی می کنند که انقدر خوشحال و خوشبخت اند؟! مگر ما چه کار نمی کنیم که همسرمان انقدر به ما قر می زند! غذا که به موقع آماده است، خانه که تمیز است، بچه ها که درس و مشقشان را می خوانند، آقای خانه که در کارهای خانه کمک می کند، تمام روزهای مهم زندگی که برایش مهم است، پس چرا باز هم خسته و دل مرده ایم؟! اگر شما هم این دغدغه ها را دارید حتما مطلب زیر را بخوانید.

زوج های خوشبخت چه عادت هایی دارند؟! (قسمت دوم)

لطفا ابتدای مطلب را در زوج های خوشبخت چه عادت هایی دارند؟! (قسمت اول) بخوانید

4. زندگی پرشور

به طور خلاصه،داشتن اشتیاق و انرژی جنسی عالی است، اما پس از گذشت 10 سال از ازدواج، این امر رنگ می بازد. این مسئله برای همه پیش می آید .حال جالب است بدانید که اگر خود را به انجام کارهای دیگری که برایشان اشتیاق دارید، مشغول کنید، با انرژی و میل جنسی بیشتری نزد شریکتان باز میگردید تا اینکه بر این مسئله حساس شوید و انواع محرک ها را مصرف کنید یا دائم از این امر دلخور باشید. بنابراین پرشور زندگی کنید و به دیگر کارهای مورد علاقۀ خود بپردازید.

5. خوشحالی بابت داشته ها

منظور این است که از آنچه دارید و هستید ،چه دربارۀ شخصیتتان چه دربارۀ اموالتان، خوشحال باشید .برق دارید؟ آب دارید؟ مواد غذایی در یخچال فراهم است؟ بله، بله، بله؟ خوب، دیگر چه می خواهید. اگر بدانید که یک خانه شگفت انگیز دارید که به خاطر حفظ آن شما و همسرتان از جان و دل مایه می گذارید و کار میکنید، باید شاد زندگی کنید.

6. لذت بردن از اتفاق های کوچک و ساده

از پخت و پز با هم در آشپزخانه یا خوردن ناهار در پیک نیک همراه با بچه روی چمن های حیاط خود درست همان موقع که لباس های شسته شده روی بند رخت مجاورتان در حال خشک شدن است لذت ببرید.

7. نترسیدن از بی پولی

بی پولی خوشایند نیست اما گاه اجتناب ناپذیر است .به اندازه ای که برای شما مقدور است ،خوش بگذرانید و دوستان خود را نیز به جمع تان دعوت کنید. البته آنهایی که از بودن با شما لذت می برند نه آنهایی که رفیق جیبتان هستند. این مسئله برای همه پیش می آید و دلیلی برای خجالت کشیدن و انزوا طلبی نیست.

8. مثبت اندیشی

مبادا فکر کنید که دیگران همیشه سعادتمند هستند و شما خیر. مثبت اندیشی عضلات مغز شما را نوازش می دهد . مهم نیست که شما انسان کاملی هستید یا خیر، به هر حال همین که با هم هستید، برای حفظ و ارتقای خود و رابطه تان تلاش می کنید و از آن لذت می برید ،خود خوشبختی است.

منبع: webmd.com  - مجله پزشکی مادر

لینک مرتبط: زوج های خوشبخت واقعا چگونه اند؟

رازهای زندگی زوج‌های خوشحال


ارسال به دوستان از طریق
مطلب مفيد بود؟


1240 | 1395/01/15 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : زوجین خوشبختی

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
ساختمان پزشکان