چطور شاهکار بچه ها را از روی دیوار خانه پاک کنیم!

مادران همیشه برای تمیز نگهداشتن محیط خانه همیشه سختی زیادی می کشند، مخصوصا اگر کودک کوچک و بازیگوشی نیز در خانه داشته باشند! آیا شما هم روی دیوار منزلتان از شاهکارهای نقاشی بچه ها با مدادشمعی هست؟ نگران نباشید.

چطور شاهکار بچه ها را از روی دیوار خانه پاک کنیم!

در اینجا چند راه حل را برای از بین بردن آنها ذکر می کنیم:

1- یک پارچه مرطوب بردارید و آنرا در ظرف جوش شیرین فرو ببرید. سپس به آرامی پارچه را روی دیوارهای نقاشی شده بکشید. با حداقل تلاش، آنها پاک می شوند.

2- یک خمیردندان غیرژلی و یک پارچه (البته بهتر است یک برس بردارید) بردارید. مقداری از خمیر دندان را روی سطح مورد نظر فشار دهید و سپس با برس آنرا روی دیوار بکشید تا آثار مداد یا مدادشمعی پاک شود. بعد از آن دیوار را با دستمال خیس بشوئید.

3- یک راه ساده استفاده از سس مایونز است. سطح مورد نظر را با مقداری سس مایونز بپوشانید.بعد از ده دقیقه با دستمال خیس آنرا پاک کنید.

4- استفاده از مداد پاک کن

5- با استفاده از سیم ظرفشویی و مالش ملایم آن به سطوح می توانید نقاشی ها را پاک کنید.

6- ممکن است فرزند شما لباس خود را هم با مدادشمعی نقاشی کرده باشد! برای تمیزکردن آن می توانید قبل از شستن، یک مسواک مستعمل را در سرکه رقیق نشده خیس کنید و سپس روی لباس بکشید.

منبع:kidshealth.org -مجله پزشکی مادر

لینک مرتبط: لینک مرتبطی وجود ندارد، لینک به صفحه اصلی سایت الو دکتر


ارسال به دوستان از طریق
مطلب مفيد بود؟


615 | 1395/01/08 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : پاکیزگی منزل نقاشی کودکان

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
ساختمان پزشکان