گالری عمل رینوپلاستی دکتر مهرداد آرمان پور

دکتر مهرداد آرمان پور متخصص و جراح پلاستیک و زیبایی: عمل رینوپلاستی برای زیباتر کردن شکل و فرم بینی، و ایجاد تناسب میان بینی و سایر اعضای صورت، با در نظر گرفتن عملکرد اصلی بینی صورت می گیرد. بینی از مهمترین اجزای صورت است که اندازه و شکل آن تاثیر بسزایی در زیبایی ظاهر افراد دارد.

گالری عمل رینوپلاستی دکتر مهرداد آرمان پور

دکتر مهرداد آرمان پور متخصص و جراح پلاستیک و زیبایی:

عمل رینوپلاستی برای زیباتر کردن شکل و فرم بینی، و ایجاد تناسب میان بینی و سایر اعضای صورت، با در نظر گرفتن عملکرد اصلی بینی صورت می گیرد. بینی از مهمترین اجزای صورت است که اندازه و شکل آن تاثیر بسزایی در زیبایی ظاهر افراد دارد.

برخی بیماران انتظارات غیر عادی از عمل بینی دارند اما فرد باید واقع بین باشد و این را بداند عمل بینی حتما در چهره اش تاثیرات خوبی خواهد داشت به شرط آنکه کار، درست و منطقی انجام پذیرد. 


دکتر مهرداد آرمان پور متخصص و جراح پلاستیک و زیبایی:

دکترآرمان پور تحصیلات خود را در رشته پزشکی دانشگاه تهران شروع کردند و از این دانشگاه با رتبه بالا موفق به اخذ دکترا شدند سپس در دانشگاه علوم پزشکی ایران در رشته جراحی ادامه تحصیل دادند و موفق به اخذ دانشنامه تخصصی در جراحی گردیدند بعد از آن عازم آلمان و فرانسه شدند و تحصیلات تکمیلی خود را در این کشورها انجام دادند.

از فعالیت های ایشان در زمینه کلیه اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی در صورت، بینی، سینه، شکم و اندامها

شما عزیزان برای ارتباط با دکتر مهرداد آرمان پور با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید:

021۸۸۳۰۳۵۴۸ 

021۸۸۸۴۵۹۸۸ 

موبایل: ۰۹۳۶۳۶۳۴۰۷۲

وب سایت:  drarmanpour.ir


ارسال به دوستان از طریق

490 | 1396/02/12 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : جراحی بینی جراحی زیبایی بینی عمل بینی

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
جهت تماس با دکتر مهرداد آرمان پور این فرم را پر کنید
جدیدترین های امروز
ساختمان پزشکان
دکتر پرویز دریایی
;