چطور از بروز آرتروز جلوگیری کنیم؟!

آبا دارو طب (نماینده رسمی نیچرز اونلی):در مرحله اول افرادی که سن‌شان 40سال به بالاست، باید وزن‌شان را شدیدا کنترل کنند، چرا‌که بزرگ‌ترین دلیل ابتلای افراد به مشکل آرتروز وزن بالاست.

چطور از بروز آرتروز جلوگیری کنیم؟!

آبا دارو طب (نماینده رسمی نیچرز اونلی):

در مرحله اول افرادی که سن‌شان 40سال به بالاست، باید وزن‌شان را شدیدا کنترل کنند، چرا‌که بزرگ‌ترین دلیل ابتلای افراد به مشکل آرتروز وزن بالاست. غیر از وزن بالا، استفاده بی‌رویه از داروهای ضددرد غیراستروئیدی مثل بروفن می‌تواند در بروز این مشکل دخیل باشد که مصرف این قرص باید متوقف شود. همه اینها به کنار به دلیل افزایش سن در تمام افراد غضروف خود به خود تحلیل می‌رود. علاوه بر این تحلیل غضروفی، بدن دیگر غضروفی را به‌وجود نمی‌آورد و تولید نمی‌کند که  غضروف تحلیل رفته را جایگزین کند.

افراد باید یک دوره درمانی کوتاه بین دو تا سه ماه داشته باشند. افراد بالای 40سال بهتر است از گلوکزامین سولفات 1500میلی‌گرم در روز استفاده کنند. به خاطر تحقیقاتی که انجام شده انجمن آرتروز اروپا این موضوع را تایید کرده است که استفاده از گلوکزامین در پیشگیری و درمان آرتروز موثر است.

آبا دارو طب (نماینده رسمی نیچرز اونلی):


شما می توانید برای ارتباط با آبا دارو طب با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمائید:

02188344318

آدرس: خیابان مطهری، خیابان سلیمان خاطر، پلاک ۱۱۶

وب سایت: naturesonly.irارسال به دوستان از طریق
مطلب مفيد بود؟


369 | 1396/01/20 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : آرتروز

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
ساختمان پزشکان