مطلب قبلی دکتر مهران همت خواه
پیکرتراشی و بارداری

انواع دستگاه‌های لاغری برای چاقی موضعی

دکتر مهران همت خواه، متخصص جراح عمومی، پلاستیک و ترمیمی:

دکتر مهران همت خواه، متخصص  جراح عمومی، پلاستیک و ترمیمی:

الترازد:

کنولای الترازد توسط امواج اولتراسوند تنظیم شده فقط سلول‌های چربی را هدف قرار داده و آنها را ذوب می کند. همچنین به پوست، فاسیا و عضله هیچ آسیبی وارد نمی‌کند. ضمنا چون سلول‌های چربی را به صورت انتخابی ذوب می‌کند کمترین آسیب را به عروق خونی و لنفی می‌زند. همچنین چربی‌های ذوب شده از طریق سوراخ‌ها و ساکشن خارج می‌شوند. نکته قابل‌توجه این است که چربی‌های ذوب شده قابل تزریق به نقاط دیگر بدن مثل صورت، باسن، سینه‌ها و... نیستند.

لیپوماتیک:

کنولای این دستگاه لیپوماتیک از طریق ویبریشن سلول‌های چربی را کنده و توسط ساکشن خارج می‌کند. همچنین چند میلی‌متر از زیر پوست و روی فاسیا را محافظت کرده و آسیب نمی‌رساند. این چربی‌ها قابل تزریق یا ترانسفر به نقاط دیگر بدن هستند.

بادی‌جت:

کنولای دستگاه بادی‌جت از طریق فشار آب سلول‌های چربی اضافه ناحیه موردنظر را به صورت سالم جدا کرده و این چربی نیز قابل تزریق و ترانسفر به نقاط دیگر بدن است.

کلیه این دستگاه‌ها سرعت عمل جراحی لیپولیز و لیپوساکشن را افزایش داده و عوارض آن را کاهش می‌دهند. پس از کاربرد دستگاه، توسط جراح ماهر پیکرتراشی نهایی و فرم‌دهی باید انجام شود.

کدام دستگاه برای رفع چاقی‌های موضعی و ترانسفر چربی مناسب‌تر است؟

استفاده ترکیبی از این دستگاه‌ها می‌تواند بسیار مفید و موثر باشد به طوری که می‌توان ابتدا با دستگاه لیپوماتیک یا بادی‌جت چربی‌هایی که باید ترانسفر شوند خارج کرد و سپس از دستگاه الترازد برای ذوب کردن دائم سایر چربی‌ها استفاده کرد.

نکته!

الترازد و لیپوماتیک به جمع شدن پوست بعداز لیپوساکشن نیز، کمک می‌کند. 

دکتر مهران همت خواه، متخصص  جراح عمومی، پلاستیک و ترمیمی:

دکتر مهران همت‌خواه متخصص جراحی عمومی، پلاستیک و ترمیمی دارای شماره نظام پزشکی 50061 است. وی مدرک تخصصی خود را از اتحادیه اروپا و دانشگاه علوم پزشکی در ایران دریافت کرده است.

- فارغ التحصیل و عضو انجمن جراحان اروپا ESS(European Socity Of Surrery)

- عضو جامعه جراحان ایران

شما می توانید برای ارتباط با دکتر مهران همت‌خواه با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمائید:

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، قیطریه، بلوارکریمی، نبش کوچه ماه، ساختمان بانک پارسیان, پلاک 151، طبقه سوم، واحد 10

تلفن: 02122395139 

موبایل: 09121696389

آدرس: سعادت آباد، بلوار سرو غربی، برج بانک تجارت، پلاک 76، طبقه چهارم، واحد 18

وب سایت:www.dr-hematkhah.comارسال به دوستان از طریق
مطلب مفيد بود؟


915 | 1396/02/17 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : جراحی زیبایی پیکرتراشی لاغری

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
ساختمان پزشکان