آیا بوتاکس ضدچین و چروک پوستی است؟

دکتر الهام وجدی، پزشک پوست، مو، زیبایی و لیزر: زیبا بودن همواره دلمشغولی همه انسان‌هاست. ‌صورت افراد به‌عنوان نمایان‌ترین بخش بدن و عمده‌ترین محل انعکاس تغییرات ناشی از سن است. چین و چروک‌ها در صورت، به علت افزایش سن و عواملی مثل آفتاب و عادت‌های غلط مثل سیگار کشیدن و... اتفاق می‌افتد.

آیا بوتاکس ضدچین و چروک پوستی است؟

دکتر الهام وجدی، پزشک پوست، مو، زیبایی و لیزر:

زیبا بودن همواره دلمشغولی همه انسان‌هاست. ‌صورت افراد به‌عنوان نمایان‌ترین بخش بدن و عمده‌ترین محل انعکاس تغییرات ناشی از سن است. چین و چروک‌ها در صورت، به علت افزایش سن و عواملی مثل آفتاب و عادت‌های غلط مثل سیگار کشیدن و... اتفاق می‌افتد. برای همین در دنیای امروز تلاش بر این است که با کمک پیشرفت علم و تکنولوژی در حیطه پزشکی عوامل و بروز پدیده پیری را به تعویق بیندازند. برای رسیدن به این هدف روش‌های جوان‌سازی مختلفی مانند روش‌های بیولوژیک و تزریقی مثل پی‌آر‌پی و مزوتراپی، روش‌های لیزری مثل  لیزر اربیوم و ‌ان‌دی‌یگ‌، روش آراف فرکشنال و هایپوتراپی جهت لیفت صورت وجود دارد.

یکی از روش‌های کنترل حالت‌های صورت جهت جلوگیری از بروز چروک در صورت استفاده از سم بوتولینوم است. یادمان باشد که بعد از بروز چروک در صورت بوتاکس خطوط را ازبین نبرده و کنترل‌کننده  حالت‌های صورت است. به بیان دیگر، اگر چین و چروک تبدیل به خط در نواحی صورت شده باشد، نیاز به درمان جداگانه یعنی درمان با کمک فیلرها (پرکننده‌ها) خواهد بود. تاکید دارم که هنگام تزریق بوتاکس حتما از تزریق مواد مصرفی آگاهی داشته باشید و از تزریق مواد چینی جدا پرهیز کنید، چراکه مواد چینی ممکن است  باعث بروز آلرژی همچنین آترپی شدید (یعنی ازبین رفتن و لاغر شدن شدید عضلات پیشانی) شوند که این موارد از عوارض مهم این مواد هستند.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با مطب تماس بگیرید.

دکتر الهام وجدی، پزشک پوست، مو، زیبایی و لیزر:

دکتر الهام وجدی، پزشک پوست، مو و زیبایی است که تجربه زیادی در جوان‌سازی پوست، تزریق ژل، پوست و لیزر موهای زائد دارد. لیزر موهای زائد درحال حاضر بهترین روش کاهش دائمی موهای زائد است که در عین موثر بودن عوارض لیزر موهای زائد نادر است. علت آنکه لیزر موهای زائد ‌‌به این سرعت جایگزین روش‌های دیگر کاهش موهای زائد شده است این است که به نسبت وقت و هزینه‌ای که صرف می‌شود‌، هیچ روش دیگری از نظر تاثیر و ماندگاری و سرعت‌، قابلیت رقابت با لیزر موهای زائد ‌را ندارد‌.

شما می توانید جهت ارتباط با مطب دکتر الهام وجدی با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید:

موبایل: 09123856432 

تلفن: 02122840968

آدرس: خیابان شریعتی، بالاتراز میرداماد، خیابان بهشت یکم، پلاک 44 ، طبقه دوم، واحد 6


ارسال به دوستان از طریق
مطلب مفيد بود؟


3827 | 1396/06/12 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : تزریق بوتاکس رفع چین و چروک تزریق فیلر

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
ساختمان پزشکان