مطلب قبلی کلینیک تخصصی پوست و مو ایرانیان
فرق بین انواع لیزرها چیست؟
مطلب بعدی کلینیک تخصصی پوست و مو ایرانیان
به جای تاتو ابرو بکارید

بی مویی با کمک کاشت مو دیگر یک معضل نیست

کلینیک تخصصی پوست و مو ایرانیان: این جراحی که با روش‌های مختلف ازجمله FIT و FUT انجام می‌شود، ممکن است مشکلاتی برای بیمار پیش بیاید. بنابراین اگر فردی که کاشت را انجام می‌دهد، آموزش دیده نباشد و تخصص نداشته باشد ممکن است نتواند از عهده این مشکلات بربیاید. پس حتما یک پزشک متخصص و ماهر باید آن را انجام دهد.

بی مویی با کمک کاشت مو دیگر یک معضل نیست

کلینیک تخصصی پوست و مو ایرانیان:

این جراحی که با روش‌های مختلف ازجمله FIT و FUT انجام می‌شود، ممکن است مشکلاتی برای بیمار پیش بیاید. بنابراین اگر فردی که کاشت را انجام می‌دهد، آموزش دیده نباشد و تخصص نداشته باشد ممکن است نتواند از عهده این مشکلات بربیاید. پس حتما یک پزشک متخصص و ماهر باید آن را انجام دهد. همچنین محلی که کاشت در آن انجام می‌گیرد باید کلینیکی مجهز به تمام وسایل احیا، کمک احیا و سایر تجهیزات پزشکی باشد.

کدام روش کاشت بهتر است؟

برای کاشت معمولا از دو روش FUT و FIT  استفاده می‌شود. در روش FUT یک نوار برداشته می‌شود و زیر میکروسکوپ به موهای یکی، دوتایی ریز می‌شود. سپس این موها جلوی سر کاشته می‌شوند. در روش FIT موها تک‌تک از پشت سر برداشته و در محل مورد‌نظر کاشته می‌شوند. هر کدام از این دو روش معایب و مزایای خاص خود را دارند. اما در مجموع نتیجه روش نواری بهتر است چون در روشی که مو تک‌تک برداشته می‌شود ممکن است موها بریده و کات شوند. البته این موضوع به پزشک و خصوصیات بیمار بستگی دارد. روش نواری بیشتر برای کسی خوب است که تراکم پشت مویش زیاد است. کسی که تراکم پشت مویش کم است روش دانه‌ای برایش بهتر است. لازم به ذکر است روش‌های دیگر مانند روشی که در آن ادعا می‌شود نمونه مو گرفته و بعد به کشور دیگری برده می‌شود و در آنجا تکثیر داده می‌شود هنوز در دنیا عملی نشده و متاسفانه فقط تبلیغات است.

موهای جدید دوباره می‌ریزند؟!

موهای کاشته شده معمولا دیگر به‌دلیل زمینه ژنتیک و ارثی نمی‌ریزند. این موها پایدار هستند و ممکن است فقط بر اثر عوامل دیگر مثل کم‌خونی و استرس دچار ریزش شوند. بعضی مواقع اگر بیمار تراکم موهایش خیلی کم و ریزش مویش خیلی زیاد باشد شاید یکی، دوبار دیگر هم تکرار کاشت لازم شود. کاشت مو با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و بیهوشی عمومی ندارد. گاهی اوقات نیز ممکن است لازم شود بیمار را کمی خواب کنیم (sedation). در این جراحی معمولا نیازی به حضور متخصص بیهوشی نیست مگر اینکه بیمار مشکل زمینه‌ای داشته باشد.

کلینیک تخصصی پوست و مو ایرانیان:

کلینیک ایرانیان با 15 سال تجربه در امر لاغری و با کامل‌ترین تیم تخصصی و با پیشرفته‌ترین دستگاههای لاغری در 4 نقطه تهران خدمات خود را به صورت کاملا حرفه‌ای و متمایز از دیگر همکاران ارائه می‌کند. کلینیک ایرانیان دارای پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت و درمان است. خدمات قابل ارائه در کلینیک ایرانیان: رفع چین و چروک، جوانسازی و لیفتینگ، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، انواع لیزرهای پوستی، درمان اسکارهای جراحی، مراقبت های تخصصی مو و کاشت مو، کلیه خدمات، مراقبت ها و درمانهای پوستی

آدرس و تلفن تماس جهت ارتباط با کلینیک تخصصی پوست و مو ایرانیان:


کلینیک تخصصی تصویر زیبای ایرانیان (سعادت‌آباد)

آدرس: سعادت آباد، میدان شهرداری، خیابان ریاضی بخشایش، روبروی بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، طبقه اول 

تلفن: 02126765431  

موبایل: 09013030357

کلینیک تخصصی سلامت ایرانیان (دولت)

آدرس: خیابان دولت، بین چهارراه دیباجی و چهارراه قنات، روبروی دبستان شفاعت، ساختمان مهر، پلاک 221، طبقه اول، واحد ا 

 تلفن: 02122574082  

موبایل: 09013030358

کلینیک تخصصی تندیس زیبایی ایرانیان (تهرانپارس)

آدرس: فلکه اول تهرانپارس، خیابان رشید جنوبی، تقاطع خیابان حسینی، پلاک 42 طبقه اول واحد 2 

تلفن: 02177297979

موبایل: 09013030359

کلینیک تخصصی پوست و موی ایرانیان (زعفرانیه)

آدرس: خیابان آصف، میدان شهید اعجازی، روبروی سفارت یمن، ساختمان آصف، طبق سوم، واحد هفت 

تلفن: 20-02122176013

موبایل: 09013030356  

وب سایت:  iranianclinic.comارسال به دوستان از طریق
مطلب مفيد بود؟


913 | 1395/04/22 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : کاشت مو

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
ساختمان پزشکان