مزو تراپی انقلابی در جوانسازی پوست

دکتر نسیم رضایی تبار: زمانی که پوست چروک می‌شود، در اصل زیر پوست خالی وکلاژن های پوست دچار شکستگی می‌شوند. در این وضعیت استفاده از کرم‌ها و درمان‌های موضعی قادر به کم‌ کردن عمق چروک نیستند و فقط می‌توانند از ایجاد چروک‌های جدید جلوگیری کنند. اما تزریق‌های مزوتراپی هم می‌توانند بسیار کمک‌کننده باشند.

مزو تراپی انقلابی در جوانسازی پوست

دکتر نسیم رضایی تبار:


زمانی که پوست چروک می‌شود، در اصل زیر پوست خالی وکلاژن های پوست دچار شکستگی می‌شوند. در این وضعیت استفاده از کرم‌ها و درمان‌های موضعی قادر به کم‌ کردن عمق چروک نیستند و فقط می‌توانند از ایجاد چروک‌های جدید جلوگیری کنند. اما تزریق‌های مزوتراپی هم می‌توانند بسیار کمک‌کننده باشند.

مزوتراپی و جوان‌سازی پوست صورت و گردن (مزولیفت): کشیدن پوست صورت بدون جراحی

جوان‌سازی پوست اولین مرحله برای رفع چین ‌و چروک و آسیب‌های پوستی ااست، برای همین از مزوتراپی‌ در کنار سایر روش‌ها مانند میکرودرم ابرژین (لایه‌برداری مکانیکی ظریف) و بوتاکس استفاده می‌شود. درمان‌های ترکیبی در رفع چروک‌ها و آسیب‌های پوستی نتیجه مطلوب‌تری خواهند داشت. به طور مثال برای فردی که به دلیل آکنه، پوستی نا‌صاف و پر از فرو‌رفتگی دارد، ابتدا از روش میکرودرم ابرژین استفاده می‌شود و بعد از لایه‌برداری با تزریق دارو در مزودرم (لایه میانی پوست) مزوتراپی انجام می‌شود. مزوتراپی باعث آغاز فعل و انفعالاتی مانند تولید مثل سلول‌ها در پوست ،تحریک کلاژن سازی درزیر پوست می‌شود و به این شکل سلول‌های جدید تولید شده، سلول‌های قدیمی‌ به صورت لایه‌ای مرده با روش میکرودرم ابریژین برداشته می شوند.

برای درمان باید بتوان تا حدی چروک‌ها را پر کرد، برای همین از مزوتراپی‌ در کنار سایر روش‌ها مانند میکرونیدلینگ، رادیوفریکانسی، بوتاکس و استفاده می‌شود.

برخی از دارو‌هایی که به وسیله تزریق در مزوتراپی وارد پوست می‌شوند عبارتند‌ از: انواع آمینواسید‌ها، ویتامین‌ها  آنتی‌اکسیدان‌های ضد پیری و اسید هیالورونیک و ...

نمونه های کاربرد مزوتراپی در زیبایی:

- سفت شدن پوست صورت و درمان افتادگی صورت

- رفع پف دور چشم
- رفع تیرگ‍ی دور چشم
- درمان سلولیت و افتادگی پوست اندامها و صورت
- درمان ملاسما و لک حاملگی یا لک صورت
- درمان ریزش مو و تقویت موها
- درمان ترک پوست بدنبال حاملگی
- رفع غبغب زیر چانه و گردن


دکتر نسیم رضایی تبار:دکتر نسیم رضایی تبار: فارغ التحصیل دانشگاه تهران پزشکی آزاد اسلامی در سال 1381، سابقه فعالیت کاری در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر به مدت ده سال، عضو انجمن جراحان عمومی ایران، دارای مدرک تزریق بوتاکس، ژل و مزوتراپی، کاشت مو و لیزر تراپی از انجمن جراحان ایران است.

شما می توانید جهت ارتباط با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل فرمائید:

02188564498

02188372014

09100063864

آدرس: سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی خیابان صرافهای جنوبی، ساختمان پزشکان 56، طبقه  سوم،  واحد7

clinic_iranara

telegram.me/joinchat

وب سایت: www.iranaraclinic.com


ارسال به دوستان از طریق
مطلب مفيد بود؟


2281 | 1394/10/20 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : جوان سازی پوست مزوتراپی

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
ساختمان پزشکان