سوالات بیشتر

بهترین راه برای آب کردن چربی شکم و پهلو و باسن

بهترین راه برای آب کردن چربی شکم و پهلو و باسن چیست ؟

 راهکارهایی برای آب کردن چربی شکم و پهلو و باسن وجود دارد ؛دکتر احمد باقری مقدم متخصص طب ورزشی اذعان داشتند به طور کلی برای کنترل و کاهش وزن، ورزش در کنار رژیم غذایی توصیه می‌شود. نکته مهم در برنامه کاهش وزن تداوم و یکنواخت بودن روند کاهش وزن است. عوارض و خطرهای کاهش وزن‌های پی در پی بیشتر از عوارض چاقی و اضافه وزن است. اگر شما تصمیم به کاهش وزن دارید باید برنامه کوتاه‌مدت و بلندمدت برای این کار داشته باشید، با کمک کارشناس تغذیه رژیم غذایی مناسب دریافت کنید و در کنار آن ورزش‌های چربی‌سوز انجام دهید.

دکتر احمد باقری مقدم برای آب کردن چربی شکم و پهلو و باسن تاکید داشتند ، ورزش‌هایی با ماهیت هوازی مانند دویدن آرام،‌ پیاده‌روی تند، ‌طناب زدن، دوچرخه‌سواری و شنا به سوختن چربی از سطوح مختلف بدن کمک می‌کند. منظور ما از انجام ورزش‌های هوازی برای کمک به کاهش حجم چربی‌های بدن، با توجه به شرایط فرد کمی متفاوت است؛ یعنی اگر خانمی خانه‌دار است و بیشتر وقتش را در منزل می‌گذراند، می‌تواند از تردمیل و دوچرخه ثابت استفاده کند اما اگر امکان رفتن به فضاهای باز و پارک‌ها را دارد، راه رفتن و پیاده‌روی تند را پیشنهاد می‌کنیم. اگر کسی اهل استخر و شناست هم می‌تواند در کنار شنا،‌ کمی هم در آب راه برود تا کمک بیشتری به کم شدن حجم چربی‌های بدنش شود. طناب زدن و دوچرخه‌سواری هم از دیگر ورزش‌های هوازی هستند که نقش پررنگی در چربی‌سوزی دارند. ورزش خاصی وجود ندارد که باعث کاهش وزن موضعی شود. از بین رفتن چربی‌ها با ورزش به تجمع چربی در بدن بستگی دارد. با ورزش، چربی‌ها ابتدا از نواحی و مناطقی که بیشتر تجمع دارند (در خانم‌ها ران‌ها و در آقایان شکم) برداشته و به صورت انرژی مصرف می‌شوند.  می‌توانید با رژیم غذایی و ورزش هفته‌ای نیم تا یک کیلوگرم وزن کم کنید. برای کاهش وزن باید حوصله به خرج دهید و عجله نداشته باشید. اگر در حال حاضر ورزش نمی‌کنید ، بهتر است ورزش‌های هوازی را از نیم ساعت در روز شروع کنید و به‌تدریج به یک ساعت و حداقل 5روز در هفته برسانید و درکنار آن برای افزایش قوام عضلاتتان ورزش‌های قدرتی انجام دهید. مطمئن باشید چربی‌های موضعی با همین روش به‌تدریج از بین می‌روند.

دکتر احمد باقری مقدم توصیه داشتند ورزش‌هایی مانند درازونشست که با هدف کاهش حجم چربی‌های شکم و پهلوها توصیه و انجام می‌شوند، فقط می‌توانند باعث افزایش قوام و کوتاه شدن عضلات این قسمت‌های بدن شوند که به کم شدن میزان شلی و افتادگی عضلاتی مانند عضلات شکم و پهلوها منجر خواهد شد و در عمل، کاهش حجم چربی‌های موضعی را در پی نخواهد داشت. تداوم ورزش و رعایت نکته‌های تغذیه‌ای مانند پرهیز از زیاده‌روی در مصرف غذاهای چرب و سرخ‌کردنی نیز می‌تواند به مرور زمان باعث ایجاد تناسب اندام و از دست‌رفتن بافت چربی‌های اضافی بدن شود.

به گفته دکتر احمد باقری مقدم باید توجه داشته باشید وضعیت فیزیکی و جسمی افراد زمینه ارثی دارد و ممکن است تغییر خیلی شدیدی که انتظار دارند در اندامشان رخ دهد، به راحتی امکان‌پذیر نباشد. باید خودتان را با خودتان مقایسه کنید و با کاهش تدریجی وزن، متوجه بهبود وضعیتتان شوید.


الو دکتر : کاربر گرامی ، اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره موضوع پرسش خود داشته باشید ، کلیک کنید :

5 نکته در مورد کاربرد لیزر

465886 مشاهده

عوارض قرص های چربی سوز ونوستات ارلیستات و زنیکال

مصرف چربی سوزها مثل داروی ونوستات یا ارلیستات و زنیکال چه عوارضی دارد ؟

از عوارض مصرف چربی سوزها مثل داروی ونوستات یا ارلیستات و زنیکال می توان به این نکات اشاره کرد ؛

دکتر سیدضیاءالدین مظهری متخصص تغذیه و تناسب اندام اذعان داشتند ،«ونوستات» یا «زنیکال» نام‏های تجاری مختلف «اورلیستات» است که جزو داروهای مهارکننده جذب چربی محسوب و داخل و خارج از کشور تولید می‌شود. مصرف زنیکال به‌دلیل عدم جذب چربی‏ها باعث دفع مدفوع پرچرب می‏ شود و بوی بسیار زننده ‏ای ایجاد می‏کند.

دکتر مظهری اشاره داشتند سردرد و کاهش جذب ویتامین‏های محلول در چربی (ویتامین‏های E، D، A وK) نیز از دیگر عوارض شایع داروی ونوستات یا ارلیستات و زنیکال است و به همین دلیل پزشک مصرف این دارو را برای مدت زمان مشخص توصیه و مصرف مکمل این ویتامین‏ها را هم در طول درمان با این دارو تجویز می‏ کند. دکتر مظهری در مورد عوارض داروهای چربی ساز توصیه داشتند در 3 هفته اول مصرف زنیکال، عوارضی مانند دفع مدفوع مکرر و چرب، اسهال، اضطراب، سرگیجه و ناراحتی‏های روده‏ ای بروز می‏ کند و در موارد نادری باعث خشکی پوست و اختلال در مفاصل می‏شود.

از آنجا که استفاده از این دارو، باعث کاهش قندخون می‏شود بنابراین باید تغییرهایی در مصرف انسولین و داروهای پایین ‏آورنده قندخون بیماران دیابتی ایجاد کرد و به همین دلیل مصرف این دارو در این بیماران توصیه نمی‏شود. به علاوه احتمال بروز سنگ‌ کلیه هم در افرادی که سابقه این مشکل را دارند با مصرف زنیکال افزایش پیدا می‌کند. به‌طور کلی مصرف این دارو های چربی سوز برای کودکان، زنان باردار یا شیرده، افراد مبتلا به دیابت، فشارخون بالا، کلسترول بالا، بیماری‏های قلبی- عروقی و پرکاری تیرویید توصیه نمی‏شود.

دکتر مظهری در مورد عوارض قرص های چربی سوز تاکید داشتند اگر چه اورلیستات جذب چربی را مهار می‌کند اما همیشه موثر نیست و نمی‏توان بعد از مصرف هرغذای چربی با خیال راحت یک قرص ونوستات خورد. فراموش نکنید هر فردی کاندید مناسبی برای دارودرمانی نیست و اگر بسیاری از بیماران دچار اضافه وزن، حتی با گرفتن رژیم‌غذایی کم‌چرب یا آب پزکردن غذاها، وزنشان پایین نمی‌آید، مشکل چربی دریافتی نیست بلکه بی‌نظمی در مصرف وعده‌های غذایی و ریزه‌خواری است. ونوستات را بدون نسخه هم می‌توان از داروخانه خریداری کرد اما نباید این دارو خودسرانه مصرف شود و مصرف آن حتما باید تحت‏ نظر متخصص تغذیه و در کنار رژیم‌غذایی کم‌کالری باشد. فراموش نکنید اگر عادت غذایی افراد اصلاح شود، هیچ نیازی به مصرف داروهای لاغری نیست. حتی تولید‌کنندگان اورلیستات نیز ادعا نمی‌کنند که فقط با مصرف این دارو و بدون رژیم‌ و ورزش می‌توان وزن کم کرد. اگر پزشک مصرف دارو را لازم بداند، باید تحت‌نظر او و در یک دوره و در کنار مصرف مکمل‌ها باشد تا فرد دچار هیچ کمبودی نشود.

الو دکتر:

کاربر گرامی ، اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره موضوع پرسش خود داشته باشید ، کلیک کنید :

با ورزش کردن چگونه به کاهش وزن کمک کنیم؟

365100 مشاهده

عوارض خودارضایی و استمناء

خودارضایی و استمناء چه عوارضی دارند ؟

یکی از عوارض روحی خودارضائی مکرر شرطی شدن این رفتار و عادت به ارضاء در یک وضعیت خاص می باشد که این قضیه باعث می شود که اغلب مبتلایان به این عادت در هنگام مقاربت طبیعی به درجاتی در رسیدن به اوج لذت جنسی هنگام مقاربت مشکل پیدا کنند و چه بسا به ارگاسم نمی رسند جزء در یک وضعیت خاص که به آن به مرور زمان عادت پیدا کرده اند و این امر خصوصاً در خانم ها با شدت بیشتری می تواند نمود پیدا کند. در این عادت به علت تکرار زیاد آن به کرات عضلات بدن در هنگام انال تحریک و منقبض و لذا باعث مصرف انرژی بیشتر و بالارفتن اسید لاکتیک در عضلات شده و لذا تاری دید ، ضعف ،خستگی، بی حالی  و بی حوصلگی و پرخاشگری به سراغ فرد می آید که هر چه تعداد انجام بیشتر باشد این ضعف شدیدتر است.

الو دکتر:

کاربر گرامی، اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره موضوع پرسش خود داشته باشید، کلیک کنید:

سه نکته درباره‌ی خودارضایی مردان که نمی‌دانید

مضرات ۱۵ گانه خودارضایی را بشناسید

231309 مشاهده

علت درد پهلو سمت راست

سلام چند روزی است که در ناحیه پهلو سمت راست درد کمی دارم که خیلی وقتا هم کم یا متوقف میشه میخوام بدونم چیز جدی ایی هست یا خیر این درد از زمانی شروع شد که کار بدنی سنگینی در یک روز انجام دادم که البته نمیدونم مرتبط با این موضوع هست یا خیر

الو دکتر :کاربر گرامی ، پرسش شما پیش از این در سامانه الو دکتر پاسخ داده شده است . لطفا کلیک کنید :

علت درد پهلو

الو دکتر:

کاربر گرامی، اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره موضوع پرسش خود داشته باشید، کلیک کنید:

علت تجمع چربی های پهلو چیست ؟

195417 مشاهده

بهترین زمان خوردن قرص مولتی ویتامین مینرال

بهترین زمان خوردن قرص مولتی ویتامین مینرال چه زمانی است؟

دکتر تیرنگ نیستانی، متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:

مولتی‌‏ویتامین‏ها ترکیبی از ویتامین‏های محلول در آب و چربی هستند که گاهی مینرال (مواد معدنی) هم دارند. مصرف برخی مولتی‌‏ویتامین‏ها و مینرال‏ها با معده خالی بهتر است و برخی دیگر همراه با غذا زیرا اگر در مولتی‌‏ویتامین، ویتامین A و D وجود داشته باشد، جذب آن با ترشح شیره گوارش در صفرا بهتر انجام می‌‏شود اما اگر حاوی مینرالی مانند آهن باشند، برخی عوامل بر جذب آهن اثر می‏‌گذارد و تا حدودی میزان جذب آن را کاهش می‏‌دهد مثلا اگر مولتی‌‏ویتامین مینرالی که حاوی آهن است، همزمان با غذا مصرف شود، فیبر موجود در غذاهای فیبردار یا کلسیم موجود در شیر و ماست می‌‏تواند تا حدودی اثر مهاری بر جذب آن داشته باشد. جذب مولتی‌ویتامین‏هایی هم که حاوی زینک (روی) هستند، تحت‏‌تاثیر همین عوامل قرار می‏‌گیرد بنابراین به‏‌طور کلی بهتر است مصرف مولتی‌ویتامین یا مولتی‏‌ویتامین مینرال پس از صرف غذا باشد. البته مصرف آنها هیچ تداخلی با هم ندارد و پزشک با توجه به شرایط و وضعیت فرد نوع مولتی‌ویتامین (به شکل قرص یا شربت) را تجویز می‏کند.

الو دکتر:

کاربر گرامی ، اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره موضوع پرسش خود داشته باشید ، کلیک کنید :

روزانه بدن چقدر مولتی ویتامین نیاز دارد؟

کدام جایگزین مولتی ویتامین است؟

178952 مشاهده
سوالات بیشتر

علت و درمان بیماری های عروقی

بیماری های عروقی چطور سلامت افراد را به خطر می اندازند؟

دکتر آرش محمدی توفیق، فوق تخصص جراحی عروق:

سرخرگ‌ها، سیاهرگ‌هاو عروق‌ لنفاوی وظیفه‌شان در بدن چیست؟

عروق بدن انسان شامل سرخرگ‌ها یا شریان‌ها، سیاهرگ‌ها یا وریدها و عروق لنفاوی است. سرخرگ‌ها وظیفه رساندن خون اکسیژن‌دار به بافت‌ها و سیاهرگ‌ها وظیفه بازگرداندن خون از بافت به قلب را برعهده دارند. عروق لنفاوی وظیفه انتقال مایع لنف از بافت‌ها به جریان خون را برعهده دارند.

این سیستم پیچیده ارتباط مستقیم با حیات انسان دارد و هرگونه اختلال و بیماری در آن باعث عوارض شدید و مرگ می‌شود.

اگر سرخرگ‌ها دچار بیماری شوند چه می‌شود؟

سرخرگ‌ها دچار بیماری‌های متعددی می‌شوند که مهم‌ترین و شایع‌ترین آنها رسوب مواد کلسترولی در دیواره رگ و تنگی یا انسداد آن است. این حالت در قلب باعث سکته قلبی و در مغز باعث سکته مغزی و در اندام‌ها باعث سیاه شدن و قطع عضو و باعث مرگ می‌شود. دیابت با درگیر کردن عروق قلب و اندام‌ها کلیه عوارض فوق را تشدید می‌کند. با معاینه دقیق و درمان به‌موقع می‌توان از بسیاری عوارض فوق پیشگیری کرد. افرادی که با راه رفتن دچار درد در اندام‌ها می‌شوند یا دچار درد و سردی و بی‌حسی اندام‌ها می‌شوند، باید سریعا به پزشک مراجعه کنند. امروزه با روش‌های کم‌تهاجمی بدون جراحی می‌توان بسیاری از موارد فوق را درمان کرد. روش‌های‌ آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی با استنت یا فنر عروق بسته را باز کرده و بیماری را مهار می‌کند. در موارد پیشرفته و خاص اعمال جراحی بازسازی عروق انجام شده و از عوارض فوق جلوگیری می‌شود.

اگر سیاهرگ‌ها دچار بیماری شوند چه می‌شود؟

وریدها با کمک دریچه‌های لانه کبوتری خون را به سمت قلب هدایت می‌کنند. خراب شدن این دریچه‌ها باعث تورم اندام و تغییر رنگ و کبودی اندام و زخم و عفونت در اندام می‌شود. لخته شدن خون در وریدهای اندام یا DVTبه دلایل متعددی رخ می‌دهد و عارضه بالقوه کشنده و خطرناکی است چرا‌که در صورت حرکت لخته به سمت ریه‌ها با علائم آمبولی حیات ریه را به خطر می‌اندازد. واریس در اندام تحتانی باعث زشتی اندام و خستگی زودرس می‌شود و در صورت لخته شدن خون در آن بسیار خطرناک است. عوارض آن تغییر رنگ پوست و زخم‌های وسیع اندام است. واریس شایع‌ترین بیماری عروقی در انسان‌هاست. عروق عنکبوتی روی سطح اندام‌ها باعث افسردگی خانم‌ها شده و زیبایی اندام را به خطر می‌اندازد. افرادی که دچار تورم اندام شده زخم‌های مزمن و تغییر رنگ در  اندام‌ها داشته و سابقه DVT یا عروق عنکبوتی دارند که باید به پزشک مراجعه کنند. همچنین همه افرادی که واریس دارند باید درمان شوند.

افراد دیابتی چرا باید مراقب باشند؟

دیابت با درگیر کردن عروق قلب و اندام‌ها تمام عوارض فوق را تشدید می‌کند، درصورتی که با معاینه دقیق و درمان به‌موقع می‌توان از بسیاری از عوارض فوق پیشگیری کرد. افرادی که با راه رفتن دچار درد در اندام‌ها شده یا دچار درد سردی و بی‌حسی در اندام‌ها می‌شوند باید سریعا به پزشک مراجعه کنند و این موضوع را جدی بگیرند و به‌راحتی و با درمان‌های خودسرانه سعی در درمان نکنند.

اگر بیمار با مشکل جدی مواجه باشد، چطور می‌توان برای درمان اقدامات لازم را انجام داد؟

خوشبختانه راه‌های درمانی جدید توانسته در درمان مشکلات وریدی و شریانی  نقش بسزایی داشته باشد. درمان‌های جدید مثل لیزر،RF و آنژیوپلاستی وریدی روش‌هایی هستند که اخیرا باعث درمان و کاهش عوارض درمان و کاهش عوارض بیماری وریدی می‌شوند.

با آنژیوگرافی و بالن زدن یا گذاشتن استنت داخل شریان‌ها بسیاری از بیماری‌های شریانی اندام‌ها قابل درمان هستند.

دکتر آرش محمدی توفیق، فوق تخصص جراحی عروق:

دکتر آرش محمدی توفیق، فوق تخصص جراحی عروق است. او بورد تخصصی جراحی عمومی را دانشگاه پاریس IV (پیر و ماری کوری) زیر نظر پرفسور کیفر از برجسته ترین جراحان عروق دنیا است. او همچنین فلوشیپ جراحی میکروسکپی را از پاریس اخذ کرد. در حال حاضر در کنار آموزش دستیاران تخصصی رشته جراحی به درمان انواع بیماری‌های عروقی، جراحی انواع سرطان‌ها، انواع جراحی‌های میکروسکپی‌، لیزر واریس و ضایعات عروقی و انواع جراحی‌های دیگر در حیطه جراحی عمومی (تیرویید‌، پستان، ترمیمی) مشغول است. دکتر آرش محمدی توفیق، عضو شورای پژوهشی مرکز تحقیقات لیزر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و عضو کمیسیون تخصصی جراحی عروق اداره کل پزشکی قانونی استان تهران است. او در کتاب مرجع جراحی عروق اروپایی عهده‌دار نگارش یکی از فصول بود که در اواخر سال 2011 به چاپ رسید.

شما می توانید جهت ارتباط با مطب دکتر آرش محمدی توفیق، با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید:

تلفن: 02188736192

موبایل: 09198197165

آدرس: تهران- میدان آرژانتین- اول خیابان بخارست (‌احمد قصیر‌)- خیابان هجدهم‌- ساختمان پزشکان ۶ 

وب سایت:  dr-tofigh.com

varicecilinic

609 مشاهده

شنیدن موسیقی باصدای بلند توسط هندزفری

چند وقت پیش یکی از گوش های من در اثر شنیدن موسیقی باصدای بلند توسط هندزفری کیپ شد و از اون به بعد احساس می کنم یکی از گوشام خوب نمی شنوه آیا همچنین اتفاقی در اثر صدای بلند ممکنه بیفته و درمان اون چیه؟

گوش دادن به صداهای بلند به ویژه با استفاده از هدفون های داخل گوشی می تواند باعث آسیب به قسمت های مختلف گوش شود. البته شدت این آسیب به نوع و میزان شدت صدا بستگی دارد. درصورت آسیب به حلزون یا عصب شنوایی، کم شنوایی حسی-عصبی ایجاد می شود که درمان آن معمولا از طریق استفاده از وسایل کمک شنوایی و بازتوانی شنوایی می باشد..

کم‌شنوایی و انواع کم شنوایی چیست؟

40 مشاهده

وزوز گوش و کاهش شنوایی

بنده با وزوز گوش و کاهش شنوایی مواجه هستم که بیشتر افت شنوایی مربوط به همین چند ماه اخیر و به صورت ناگهانی رخ داده است البته وزوز رو تو هر دو گوش دارم حالا سوال من اینه آیا امکان داره پرده گوش قبلا بر اثر ضربه یا سیلی پاره شده باشه و آب به گوش میانی رفته باشه و بعد از ترمیم شدن پرده دچار عفونت شده باشه؟ چون سرم رو که تکان می دهم انگار آب تو گوشم تکون میخوره

وزوز یکی از نشانه های اصلی مشکل در گوش فرد می باشد که به دلایل مختلفی رخ می دهد. برای اطمینان از اینکه که پرده گوش خود به طور کامل ترمیم شده است و عفونت در گوش شما وجود ندارد، مراجعه به دکتر گوش حلق بینی و بعد از کامل شدن پروسه درمان ارزیابی های کامل شنوایی توصیه می شود.

چه عواملی موجب کم‌شنوایی می‌شود؟

41 مشاهده

اصلاح گوش های بلبلی

گوش های بلبلی را چطور می توان اصلاح کرد؟

دکتر مهرداد آرمان پور متخصص و جراح پلاستیک و زیبایی:


فرد زمانی اقدام‌ به جراحی گوش می‌کند که خودش را غیرعادی نسبت به بقیه افراد اجتماع ببیند. اتوپلاستی می تواند یک نقص در ساختار گوش را که از زمان تولد وجود داشته، مانند گوش های بسیار بزرگ یا گوش های برجسته (گوش بلبلی)، تصحیح کند. همچنین گوش‌هایی که بر اثر اختلال رشد یا حادثه دچار صدمه شده‌اند، در صورت امکان می‌توان این مشکل را هم با کمک جراحی رفع کرد.

این جراحی به چه صورت انجام می‌شود؟

جراحی زیبایی گوش از طریق یک برش در پشت گوش انجام می‌شود. این برش به جراح اجازه ترمیم گوش را می‌دهد. بخیه‌های دایمی ممکن است برای کمک به نگهداری گوش در محل مناسب، مورد استفاده قرار گیرند. به طور کلی عمل جراحی اتوپلاستی یک جراحی سرپایی است که با بی حسی موضعی با برشی در پشت گوش انجام می شود.

بهترین سن برای انجام این جراحی چه سنی است؟

بهتر است بعد از بلوغ این جراحی انجام شود.

دکتر مهرداد آرمان پور متخصص و جراح پلاستیک و زیبایی:

دکترآرمان پور تحصیلات خود را در رشته پزشکی دانشگاه تهران شروع کردند و از این دانشگاه با رتبه بالا موفق به اخذ دکترا شدند سپس در دانشگاه علوم پزشکی ایران در رشته جراحی ادامه تحصیل دادند و موفق به اخذ دانشنامه تخصصی در جراحی گردیدند بعد از آن عازم آلمان و فرانسه شدند و تحصیلات تکمیلی خود را در این کشورها انجام دادند.

از فعالیت های ایشان در زمینه کلیه اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی در صورت، بینی، سینه، شکم و اندامها

شما عزیزان برای ارتباط با دکتر مهرداد آرمان پور با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید:

021۸۸۳۰۳۵۴۸  

021۸۸۸۴۵۹۸۸ 

موبایل: ۰۹۳۶۳۶۳۴۰۷۲

وب سایت:  drarmanpour.ir

33 مشاهده

عمل جراحی کوچک کردن سینه

عمل جراحی کوچک کردن سینه از شایعه تا واقعیت!

دکتر مهرداد آرمان پور متخصص و جراح پلاستیک و زیبایی:


افراد مناسب برای عمل جراحی کوچک کردن سینه چه کسانی هستند؟

خانمهایی که به‌دنبال انجام جراحی زیبایی سینه و جراحی کوچک کردن سینه هستند معمولا افرادی اند که در گذشته باردار شده‌اند و شیردهی داشته اند، اضافه‌وزن دارند، سینه‌های آنها مستعد بزرگ شدن است، سایز سینه آنها با بدن‌شان متناسب نیست. این گونه افراد معمولا سینه های بزرگ دارند که فشار روی گردن، شانه و ستون فقرات وارد می کند و باعث درد در اعضای دیگر بدن  می شود. همچنین از نظر ظاهر ممکن است مورد توجه دیگران قرار بگیرند که این توجه برای فرد آزار دهنده باشد. بنا به دلایل ذکر شده سینه فرد را کوچک می کنیم. معمولا در جراحی کوچک کردن سینه، هدف ما درمانی است و زیبایی نقش کمی دارد. چرا که با انجام این جراحی قصد داریم وزن زیاد را از روی سایر اندام ها برداریم. البته می تواند جنبه زیبایی هم داشته باشد.

نکته!

به طور کلی فردی که قصد انجام این جراحی را دارد باید نسبت به نوع برش و محل اسکار (جوشگاه ) اطلاع کافی داشته باشد.

آیا عمل جراحی کوچک کردن سینه با درد همراه است؟

 هر جراحی که در آن برش انجام می شود، ممکن است با مختصر درد و سوزش همراه باشد. اما معمولا این درد، درد هولناک و غیرقابل تحملی نیست و بعد از انجام جراحی با مسکن های معمولی کاملا قابل کنترل است و بیمار شکایتی از درد نخواهد داشت.  

مراقبت‌های بعد از عمل چیست؟

استفاده از سینه بند طبی، تعویض پانسمان، مصرف داروهای لازم و استراحت به مدت بیست روز 

دکتر مهرداد آرمان پور متخصص و جراح پلاستیک و زیبایی:

دکترآرمان پور تحصیلات خود را در رشته پزشکی دانشگاه تهران شروع کردند و از این دانشگاه با رتبه بالا موفق به اخذ دکترا شدند سپس در دانشگاه علوم پزشکی ایران در رشته جراحی ادامه تحصیل دادند و موفق به اخذ دانشنامه تخصصی در جراحی گردیدند بعد از آن عازم آلمان و فرانسه شدند و تحصیلات تکمیلی خود را در این کشورها انجام دادند.

از فعالیت های ایشان در زمینه کلیه اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی در صورت، بینی، سینه، شکم و اندامها

شما عزیزان برای ارتباط با دکتر مهرداد آرمان پور با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید:

021۸۸۳۰۳۵۴۸  

021۸۸۸۴۵۹۸۸ 

موبایل: ۰۹۳۶۳۶۳۴۰۷۲

وب سایت:  drarmanpour.ir

33 مشاهده
سوالات بیشتر