فیلم/ حقایقی درباره لوازم آرایشی که از ما مخفی کردند!

ما تا چه حد از مواد تشکیل‌دهند محصولات آرایشی و بهداشتی، تاثیرات این مواد بر سلامت عمومی بدن خود، عوارض احتمالی استعمال این محصولات و از پشت پرده تجارتی که در تولید و عرضه این محصولات وجود دارد، آگاهیم؟!

فیلم/ حقایقی درباره لوازم آرایشی که از ما مخفی کردند!

امروزه استفاده از انواع و اقسام لوازم آرایشی و بهداشتی رنگارنگ به جزئی جدایی‌ناپذیر از زندگیمان تبدیل شده و هر روز نیز شاهد تولید و عرضه محصولات جدید‌تر و بیشتری در این حوزه هستیم که ما را با تبلیغات جذاب و اغواکننده، تحریک به خرید و مصرف بیشتر آنها می‌کند.

اما ما تا چه حد از مواد تشکیل‌دهند این محصولات، تاثیرات این مواد بر سلامت عمومی بدن خود، عوارض احتمالی استعمال این محصولات، آگاهی و اطلاع داریم و از سویی تا چه حد می‌توان ادعاهای رنگارنگی که درباره تاثیرات مثبت مصرف این محصولات در تبلیغات آنها مطرح می‌شود را باور کرد و آن را مبنای تصمیم برای خرید و مصرف این محصولات آرایشی و بهداشتی کرد؟!

اینکه در تبلیغات بسیاری از این محصولات، عنوان می‌شود که «با منشا کاملاً گیاهی» آیا ادعای صحیح و قابل اثباتی است و آیا استفاده درازمدت از این محصولات آرایشی و بهداشتی هیچ عوارض و پیامدی  برای ما نخواهد داشت؟

این سؤالات  و موارد، موضوعاتی است که در فیلم کوتاه زیر و در قالب انیمیشنی جذاب و گیرا به آنها پاسخهای ساده داده شده که می‌تواند در تصمیم‌گیری صحیح برای خرید و مصرف این محصولات، کمک زیادی به ما کند.

تماشا یا دانلود این فیلم


منبع خبرگزاری تسنیم


ارسال به دوستان از طریق

232 | 1396/01/30 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : لوازم آرایش پوست

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
جدیدترین های امروز
ساختمان پزشکان
دکتر عباس خیرخواه
;