ثبت نام کارت اهدای عضو در سایت ehda.center

ثبت نام کارت اهدای عضو در سایت ehda.center

ثبت نام کارت اهدای عضو در سایت ehda.center
کارت اهدای عضو یکی از بزرگترین نمادهای فرهنگی در زمینه ارتقای فرهنگ اهدای عضو می باشد. 
از زمان راه اندازی واحدهای فراهم آوری اعضای پیوندی در کشورمان، مراکز مختلفی شروع به ثبت نام و صدور کارت اهدای عضو نمودند. در روزها و ماه‌های اول تعداد ثبت نام به بیش از 100 نفر در ماه نمیرسید، اما با شروع تبلیغات فرهنگی و برگزاری جشن نفس، تعداد بیشتری از مردم نیک اندیش سرزمینمان با این امر مقدس آشنا شدند و تعداد افراد متقاضی کارت اهدای عضو به بیش از 500 نفر در روز رسید... 
تقاضای دریافت کارت اهدای عضو روز به روز بیشتر شد، به اندازه ای که مدت زمان دریافت کارت اهدای عضو برای هر فرد به بیش از 5ماه رسید. باتوجه به اینکه کارت اهدای عضو صرفاً نشان دهنده رضایت قلبی هر شخص برای اهدای عضو در زمان مرگ میباشد و جنبه‌‌ی قانونی ندارد؛ لذا بر آن شدیم تا سامانه ای راه اندازی کنیم که مدت زمان دریافت کارت را به طرز چشمگیری کاهش دهد تا انتظار رسیدن این کارت، مردم ایثارگر میهن عزیزمان را آزرده خاطر نسازد. 
با توجه به مسائل فوق و همچنین پیرو تاکید مقام محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ابداع روشی برای ثبت نام و صدور آنی کارت اهدای عضو در دستور کار این وزارت قرار گرفت و نتیجه تمامی بررسی ها، سامانه ای است که پیش روی شما می باشد. در این سامانه کد ملی هر فرد به صورت آنلاین کنترل شده و در صورتیکه اطلاعات مطابق کارت ملی وارد شده باشد، کارت اهدای عضو صادر شده و متقاضی میتواند همان لحظه کارت خود را ذخیره و چاپ نماید. 
اطلاعات داوطلبین دریافت کارت بلافاصله وارد سامانه کشوری کارت اهدای عضو شده و در آن ذخیره می گردد. لازم به ذکر است این سامانه از طریق کلیه بیمارستانهای کشور قابل دسترسی بوده و امکان جستجوی نام افراد مرگ مغزی بستری در این بیمارستانها وجود دارد. 
امید است با راه اندازی این سامانه قدمی هرچند کوچک برای ارتقای فرهنگ مقدس اهدی عضو و نجات جان بیماران نیازمند به پیوند اعضا برداریم... 

لطفا به نکات زیر توجه داشته باشید: 
1. عزیزانی که برای دریافت کارت اهدای عضو از طریق سامانه ehda.ir  یا سامانه های مشابه ثبت نام کرده اند، توجه داشته باشند که جهت پیگیری کارت خود لازم است به همان سامانه مراجعه کنند.
2. داوطلبانی که در سامانه های دیگر ثبت نام نموده و از طریق این سامانه ها و یا از طریق مراجعه به هر یک از  واحدهای فراهم آوری کشور یا ارگانهای دیگر کارت دریافت نموده اند همچنین می توانند برای ثبت اطلاعات خود در سامانه www.ehda.center نیز اقدام نمایند تا اطلاعات آنها در سامانه مرکزی نیز ثبت شده و از تمام کشور قابل دسترسی باشد. .
4. در صورتیکه علاوه بر ثبت اطلاعات تان در سامانه مرکزی اهدای عضو تمایل دارید کارت اهدای عضو را نیز دریافت نمائید، می توانید کارت خود را بلافاصله پس از تکمیل اطلاعات پرینت گرفته و کارت پرینت شده را پرس کرده و استفاده نمایید.


ارسال به دوستان از طریق

37018 | 1395/10/17 |

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید

نظرات

ناشناس

کارت را پر کردیم ولی با شرطی همراه است که اهدا برای مردم عادیست

جوادجعفری

سلام من درسال 84ثبت نام اهدا رو دادم درضمن یک کلیه روهم دراون زمون رضای خدا اهدا کردم منتها کارت بنده ازاینا نیست قرمزرنگ ودستی نوشته شده.

ناشناس

متنو واردکردم منتظرتاییدم

ناشناس

متن رو وارد کردم ثبت نام کردم منتظر جوابم

ناشناس

بنده اعضای خودرافقط به افراد کم درآمد و معمولی اهدا خواهم کرد

فاطمه

سلام..بنظرمن فرقی نداره کسی ک اعضای بدنم رو ب اون اهدا میکنم مرد باشه یا زن پولدار باشه یا فقیر پیر باشه یا جوون هم دینو هم مذ هب من باشه یا ن یا حتی کافر باشه مسلمون مهم اینه ک اون یک انسانه و کمک لازم داره و من هم ب عنوان یک دختر مسلمون و شیعه مسوولیت دارم..و ظیفه دارم ک بهش کمک کنم تا بلکه موجب گرویدن مردم ب دینو و مذهبم بشم .... اعضایی کباید ب خاک تبدیل بشن چ بهتر ک جون چند نفر رو نجا ت بدن بعد تبدیل ب خاک بشن...

فاطمه رفیعی

با سلام من در سال 86کارت اهدای عضو گرفتم و کیفمو دزد زد که کارت اهدامم توش بود

ناشناس

من نمیدونم چطوری کارت بگیرم یکی راهنمایی کنه

جدیدترین های امروز
ساختمان پزشکان
کلینیک صدف
;