2 ترفند ساده برای جوان سازی صورت

همه خانم‌ها دوست دارند که چهره زیبا و جذابی داشته باشند، اما اکثرا وقت زیادی برای رسیدگی به صورت خودشان ندارند. خوشبختانه لازم نیست که وقت خیلی زیادی را برای این کار صرف کرد، چون ترفندهای آرایشی خاصی وجود دارند که شادابی چهره را بیشتر می‌کنند و باعث می‌شوند که صورت خانم‌ها جوان‌تر به نظر برسد.

2 ترفند ساده برای جوان سازی صورت

به گزارش سلامت نیوز، ترفند اول، مرطوب کردن پوست است. شاید تعجب کنید از این‌که مرطوب کردن در لیست ترفندهای آرایشی ضدپیری قرار گرفته است، اما واقعیت این است که استفاده از مرطوب‌کننده باید پایه و اساس آرایش روزانه شما را تشکیل دهد. درواقع، مرطوب کردن پوست باید کلیدی‌تری بخش برنامه روزانه مراقبت از پوست شما باشد و قبل از این‌که از خانه خارج شوید، این کار را انجام دهید. اگر عادت کنید به این‌که هر روز صورت را بشویید و روی آن مرطوب‌کننده بزنید، پوست سالم‌تر و طبیعی‌تری خواهید داشت. با این ترفند، دیگر به آرایش بیش از حد نیاز ندارید چون خشکی و چروکیدگی پوست به سراغ‌تان نمی‌آید.
ترفند دوم، استفاده از ریمل مژه است. به نظر متخصصان، استفاده از این وسیله می‌تواند تفاوت زیادی در صورت شما به وجود بیاورد. به همین دلیل است که استفاده از ریمل مژه همیشه در ترفندهای آرایشی ضدپیری قرار می‌گیرد. ریمل مژه، مژه‌های طبیعی شما را بلندتر می‌کند و باعث می‌شود که چشم‌ها واقعا بازتر و بزرگ‌تر به نظر برسند. علاوه بر این، اگر از ریمل مژه استفاده کنید، به هیچ آرایش دیگری برای چشم نیاز ندارید.

منبع: سلامت نیوز

توصیه هایی مفید برای داشتن پوستی زیبا و جوان


ارسال به دوستان از طریق

6676 | 1395/04/08 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : جوان سازی پوست صورت جوان سازی پوست

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
جدیدترین های امروز
ساختمان پزشکان
کلینیک صدف
;