مطلب قبلی دکتر شهرام گودرزی
عوارض و مزایای عمل لیپولیز اولتراسونیک

توضیح دکتر شهرام گودرزی در مورد لیزر لیپولیز

دکتر شهرام گودرزی، بورد تخصصی جراحی لیپولیز، پلاستیک و زیبایی؛ برای فرار از عوارض لیپوساکشن، لیزر لیپولیز روی کار آمد. در این روش دیگر خبری از عوارض ناشی از فشارهای لیپوساکشن نیست و جای این فشارها و تکان­ها را امواج گرفت. در واقع به وسیله امواج چربی ­ها را آب می­‌ شوند.

توضیح دکتر شهرام گودرزی در مورد لیزر لیپولیز

دکتر شهرام گودرزی، بورد تخصصی جراحی لیپولیز، پلاستیک و زیبایی

برای دانستن زیر و بم لیپولیز­، ابتدا بهتر است بدانیم که لیپوساکشن چیست. لیپوساکشن، اولین بار در سال 1980 انجام شد. در این روش سوراخی کوچک در هر ناحیه­‌ای از بدن که قرار بود چربی اضافه آن خارج شود، ایجاد می­‌شد و میله ساکشن از طریق این سوراخ وارد بدن می­‌شد و در نهایت با فشار دست جراح و فشار دستگاه، چربی­ ها خارج می­‌شد. این عمل عوارض زیادی داشت؛ ممکن بود آمبولی ایجاد کند که خطر مرگ را نیز برای بیمار به همراه داشت یا باعث کبودی و خونریزی زیاد حین و بعد عمل می­‌شد. از طرفی به علت فشارها، درد زیادی را برای بیمار به همراه داشت و بیمار باید این عوارض را می‌­پذیرفت و با این شرایط تن به عمل می­‌داد و با گذشت و پیشرفت علم روش لیپو لیز به وجود آمد.

برای فرار از عوارض لیپوساکشن، لیزر لیپولیز روی کار آمد. در این روش دیگر خبری از عوارض ناشی از فشارهای لیپوساکشن نیست و جای این فشارها و تکان­ ها را امواج گرفت. در واقع به وسیله امواج، چربی­ ها را آب می­‌شوند که در این بین از امواج زیادی مثل التراسوند یا لیزر یا امواج لرزشی استفاده می شود و بعد از مایع کردن چربی­­ ها از طریق همان لوله‌­ها ، چربی­ ها خارج می شوند. لیپولیز به معنی تخریب و خرد کردن است که بسته به نوع امواجی که برای خردکردن امواج استفاده کنید، پیش­ بند یا پس بند این روش تغییر می­‌کند. اگر از امواج لیزری استفاده کنید، به آن لیزر لیپولیز می‌­گویند اگر از امواج اولتراسوند که همان امواج سونوگرافی است، استفاده شود و به آن اولتراسوند لیپولیز می­ گویند و اگر از امواج لرزشی استفاده می شود، به آن لیپوماتیک می­‌گویند و در واقع همان لیپولیز است.


دکتر شهرام گودرزی؛ بورد تخصصی جراحی لیپولیز، پلاستیک و زیبایی

جهت تماس با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمائید:

02126104240

02126104241

آدرس:  نیاوران ، مجتمع نارون ، طبقه چهارم واحد ۴۰۶

وب سایت:www.24d.ir/37075

lipomatic_naroon


ارسال به دوستان از طریق

6115 | 1394/03/04 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : دکتر شهرام گودرزی لیزرلیپولیز لیپولیز

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
جهت تماس با دکتر شهرام گودرزی این فرم را پر کنید
جدیدترین های امروز
ساختمان پزشکان
دکتر حامد محمود هاشمی
;