مطلب قبلی دکتر امید ابراهیمی
جراحی پلاستیک گوش چطور انجام می شود؟

عمل جراحی پلاستیک پلک چشم، درمانی برای پلک های افتاده

دکتر امید ابراهیمی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی: جراحی پلاستیک پلک ها از عملهای شایع زیبایی است. این عمل در افرادی انجام می شود که به دلیل افزایش سن یا به طور مادرزادی دچار تورم و افتادگی بیش از حد ناحیه پلک فوقانی یا تحتانی هستند.

عمل جراحی پلاستیک پلک چشم، درمانی برای پلک های افتاده

دکتر امید ابراهیمی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی:

جراحی پلاستیک پلک ها از عملهای شایع زیبایی است. این عمل در افرادی انجام می شود که به دلیل افزایش سن یا به طور مادرزادی دچار تورم و افتادگی بیش از حد ناحیه پلک فوقانی یا تحتانی هستند. با عمل بلفاروپلاستی می توان این افتادگی راکه در اثر شل شدن یا افزایش پوست یا عضله یا چربی پلک است اصلاح و در نتیجه ظاهری زیباتر و جوانتر برای فرد ایجاد کرد.

نحوه عمل:

عمل بلفاروپلاستی را می توان به تنهایی  یا همراه با سایر عمل های زیبایی انجام داد. این عمل معمولا تحت بی حسی موضعی همراه با تزریق داروهای آرام بخش قابل انجام است ولی در صورت تمایل بیمار با بیهوشی عمومی هم قابل انجام است.

طول مدت عمل ۲-۱ ساعت است.

بعد از عمل پانسمان کوچکی روی بخیه های پلک گذاشته می شود به طوری که این پانسمان به هیچ وجه مانع از بازو بسته شدن پلک ها نمی شود و مشکلی را در دید طبیعی شخص ایجاد نمی کند.

پس از حدود ۴ ساعت بیمار می تواند از مرکز جراحی مرخص شده و بعد از ۴-۳ روز در محل کار خود حضور داشته باشد. بخیه ها نیز معمولا بعد از ۷ روز خارج می شود.

تورم پلک ها در روزهای اول وجود خواهد داشت که با برطرف شدن آن به تدریج نتیجه مطلوب جراحی ظاهر خواهد شد. برطرف شدن کامل تورم ممکن است تا ۳ ماه طول بکشد.

دکتر امید ابراهیمی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی و صورت هستند. ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری عمل زیبایی و بینی و صورت از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند. 

شما می توانید جهت ارتباط با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمائید:

02188876200

02188878556


آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، روبروی بیمارستان دی، خیابان دوم گاندی، پلاک ۸، واحد ۱

وب سایت: www.drebrahimi.org

dromidebrahimi


ارسال به دوستان از طریق

239 | 1395/10/15 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : جراحی زیبایی پلک جراحی پلک بلفاروپلاستی

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
جهت تماس با دکتر امید ابراهیمی این فرم را پر کنید
جدیدترین های امروز
ساختمان پزشکان