مطلب قبلی دکتر امید ابراهیمی
اصول جراحی رینوپلاستی چیست؟

جراحی پلاستیک گوش چطور انجام می شود؟

دکتر امید ابراهیمی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی: در برخی از افراد لاله گوش به طور مادرزادی برآمده تر از حالت طبیعی است این حالت که گوش خفاشی نامیده می شود ممکن است یک طرفه یا دو طرفه باشد. با عمل جراحی اتوپلاستی می توان شکل برآمده لاله گوش را اصلاح کرد و نمایی طبیعی به گوش ها داد.

جراحی پلاستیک گوش چطور انجام می شود؟

دکتر امید ابراهیمی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی:

جراحی پلاستیک گوش (اتوپلاستی):

در برخی از افراد لاله گوش به طور مادرزادی برآمده تر از حالت طبیعی است این حالت که گوش خفاشی نامیده می شود ممکن است یک طرفه یا دو طرفه باشد. برآمده بودن لاله گوش می تواند منجر به تمسخر فرد توسط دیگران و کم شدن حس اعتماد به نفس وی شود. با عمل جراحی اتوپلاستی می توان شکل برآمده لاله گوش را اصلاح کرد و نمایی طبیعی به گوش ها داد. بهترین زمان این عمل قبل از ورود کودک به مدرسه می باشد ولی در هر زمان دیگری پس از آن نیز قابل انجام است.

نحوه عمل:

عمل جراحی اتوپلاستی معمولا با بی حسی موضعی و با تزریق داروهای آرام بخش انجام می شود. در کودکانی که این نوع بیهوشی را تحمل نمی کنند بیهوشی عمومی به کار می رود. طول مدت جراحی برای هر گوش حدود یک ساعت است. در طی جراحی شکل غیرطبیعی لاله گوش با بخیه های خاصی به شکل طبیعی باز گردانده می شود.

مراقبت بعد از عمل:

حدود ۴ ساعت بعد از عمل بیمار از مراکز جراحی مرخص می شود. گوش ها به مدت ۱۰ روز با باند کشی پانسمان شده و بخیه ها نیز معمولا در روز دهم کشیده می شود . بلافاصله بعد از عمل تغییر شکل لاله گوش مشهود است ولی درجاتی از تورم و قرمزی وجود دارد که ظرف ۲ ماه بهبود کامل می شود. شخص قادر خواهد بود ۳ روز بعد از عمل در محل کار خود حاضر شود.

دکتر امید ابراهیمی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی و صورت هستند. ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری عمل زیبایی و بینی و صورت از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند. 

شما می توانید جهت ارتباط با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمائید:

02188876200

02188878556


آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، روبروی بیمارستان دی، خیابان دوم گاندی، پلاک ۸، واحد ۱

وب سایت: www.drebrahimi.org

dromidebrahimi


ارسال به دوستان از طریق

148 | 1395/10/15 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : اتوپلاستی جراحی زیبایی گوش جراحی گوش

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
جهت تماس با دکتر امید ابراهیمی این فرم را پر کنید

نزدیک ترین متخصص گوش حلق بینی خودتان را بیابید:

جدیدترین های امروز
ساختمان پزشکان