با طب سوزنی می‌توان لاغر شد؟

مرکز لاغری و زیبایی رزا: یکی دیگر از روش‌های کمک‌لاغری استفاده از روش طب سوزنی است. تاثیری که طب سوزنی دارد برای برخی افراد تاثیرگذاری زیادی دارد.

با طب سوزنی می‌توان لاغر شد؟

مرکز لاغری و زیبایی رزا:

یکی دیگر از روش‌های کمک‌لاغری استفاده از روش طب سوزنی است. تاثیری که طب سوزنی دارد برای برخی افراد تاثیرگذاری زیادی دارد. مکانیسم این روش تاثیرگذاری روی اشتهای فرد کاندیداست. لاغری با روش طب سوزنی به این صورت است که پزشک متخصص سوزن‌های مخصوص را در نواحی خاص در منطقه گوش قرار می‌دهد. بین دو تا سه جلسه به‌صورت امتحانی این کار صورت می‌گیرد و اگر بدن فرد به این روش جواب داد که درمان را ادامه می‌دهیم در غیر این صورت توصیه می‌شود از روش‌های درمانی دیگری استفاده شود. این روش  روی کاهش اشتها و پرخوری تاثیر بسزایی دارد همچنین برای درمان مشکلاتی ازجمله ریزه‌خواری و پرخوری عصبی این روش می‌تواند موثر باشد. برای تعیین جلسات فرد با فرد متفاوت است و نمی‌توان تعداد جلسات واحدی را برای همه افراد تخمین زد بلکه باتوجه به شرایط فرد و بررسی سایر موارد تعداد جلسات درمان تعیین می‌شوند. هر جلسه بین 30 تا 45 دقیقه زمان خواهد برد. سوزن‌ها استریل و یکبار مصرف هستند. نکته دیگری که ممکن است ذهن مراجعان را به خود درگیر کند، این است که آیا این روش با درد همراه است؟! چراکه سوزن در این روش مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما باید به این نکته اشاره کنم که این روش عاری از درد است چون قطر سوزن‌ها از مو نازک‌ترند و در مناطقی به کار برده می‌شوند که برای فرد ایجاد درد نمی‌کنند.

چه افرادی کاندیدای مناسب این روش هستند؟

برای همه افراد قابل استفاده است با این حال اگر فردی سابقه انجام این کار را داشته و نتیجه نگرفته باشد، بهتر است در این زمینه برای لاغری تلاش نکند و از روش‌های دیگر برای رسیدن به تناسب‌اندام استفاده کند.

در کنار روش‌های دیگر مثل کرایولیپولیز، کویتیشن و... می‌توان از روش طب سوزنی استفاده کرد؟

بله، چون مکمل هستند، معمولا می‌شود این روش‌ها را کنار هم انجام داد.   

مرکز لاغری و زیبایی رزا:

مرکز لاغری و زیبایی رزا: ارایه کلیه خدمات زیبایی وجوان سازی/ توسط پزشک متخصص درمطب/ برای آگاهی از خدمات با ما تماس بگیرید. هایفو، میکرونیدلینگ، جوانسازی، بوتاکس، مزو، پی آر پی، طب سوزنی،RF وغیره

شما عزیزان برای ارتباط با مرکز لاغری و زیبایی رزا با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید:

02122139022

02122139026

آدرس: سعادت آباد، کوچه نهم، درمانگاه نیایش، طبقه چهارم

Roza_beauty_centerارسال به دوستان از طریق

70 | 1395/10/13 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : طب سوزنی لاغری

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
جهت تماس با دکتر مرکز لاغری و زیبایی رزا این فرم را پر کنید

نزدیک ترین طب سنتی و سوزنی اطراف خودتان را بیابید:

جدیدترین های امروز
ساختمان پزشکان