بدون درد و عوارض احتمالی، پوست صورت خود را لیفتینگ کنید

دکتر ویدا بادنوا: پزشک پوست، مو و زیبایی: کشیدن پوست به‌همراه قرار دادن نخ در پوست، یک روش بدون نیاز به جراحی، ایمن و غیرتهاجمی است که پوستی لطیف، طبیعی و زیبا را به ارمغان می‌آورد. در این روش با نخ از نخ‌های مخصوصی استفاده می‌کند که استریل بوده و قابلیت جذب در پوست را دارند.

بدون درد و عوارض احتمالی، پوست صورت خود را لیفتینگ کنید

دکتر ویدا بادنوا: پزشک پوست، مو و زیبایی

کشیدن پوست یا لیفتینگ و رفع چین و چروک با نخ:

کشیدن پوست به‌همراه قرار دادن نخ در پوست، یک روش بدون نیاز به جراحی، ایمن و غیرتهاجمی است که پوستی لطیف، طبیعی و زیبا را به ارمغان می‌آورد. در این روش با نخ از نخ‌های مخصوصی استفاده می‌کند که استریل بوده و قابلیت جذب در پوست را دارند.

این نخ‌ها زیر پوست قابل رویت نیستند. زمانی که نخ‌ها جای خود قرار گرفتند، فرایند کلاژن‌سازی طبیعی پوست و سلول‌سازی با اثر جذب شدن نخ در بدن فعال‌تر می‌شود.

در این روش از نخ‌های مخصوصی در جهت کشیدن پوست برای ثابت نگه داشتن موقعیت جدید پوست و بافت‌های صورت در یک جلسه مانند طب سوزنی استفاده می‌شود.

به‌دلیل افزایش تولید پروتئین، کلاژن توسط سلول‌های فیبروپلاست پوست باعث سفتی پوست و افزایش ضخامت بافت زیر پوستی شده و در‌نهایت علاوه بر زیبایی و سفت شدن پوست باعث درجاتی از لیفتینگ نیز می‌شود که اگر این عملیات تکرار شود، پوست بسیار جوان و زیباتر و صاف‌تر می‌شود.

از هفته سوم پس از کاشت نخ تولید کلاژن جدید شروع می‌شود و در ماه سوم ‌فرد تغییراتی پوستی به‌طور واضح مشاهده می‌کند و این تغییرات تا ماه هفتم افزایش یافته و در ماه هفتم به بعد تا ماه نهم به حداکثر می‌رسد.

این زمانی است که نخ تقریبا جذب می‌شود و اثر تحریک تولید کردن کلاژن به اتمام می‌رسد و ماندگاری تغییرات ایجاد شده حدود 2سال است.

جوانسازی پوست با نخ:

تکنیک جوانسازی با نخ  موجب می‌شود تا پوست کشیده‌تر، جوان‌تر، هموارتر و شفاف‌تر شود. چین ‌و چروک‌ها محو شده، منافذ پوست ریزتر و باریک‌تر می‌شوند، قسمت‌های آویزان شده پوست استحکام یافته و درنهایت لیفت مناسب و بادوام ایجاد می‌شود. در هر ثانیه حضور این نخ‌ها در پوست، ساخت رشته‌های جوانی صورت می‌گیرد، لذا یک جوانسازی و پیشگیری از پیری طولانی‌مدت طی یک یا دو جلسه درمانی خواهید داشت.

مناطق مورد‌استفاده نخ جوانسازی/ نخ لیفت:

این روش در تمام مناطق بدن (بیشتر صورت) جز پلک تحتانی و پلک فوقانی قابل استفاده است. ازجمله بهبود افتادگی و چروک‌های پوست صورت و بدن در مناطق پیشانی، اخم، دور چشم، خط خنده، خطوط عمودی اطراف لب‌ها (خطوط دور دهان)، خطوط گردن، فک، گونه‌ها، چانه، زیر چانه و غبغب، لیفت (بالا بردن) ابروها و نوک بینی، جوانسازی پشت دست‌ها، شکل‌دهی سینه و باسن و بازو و...

مزایای استفاده از نخ‌های جوانسازی:

-       لیفتینگ پوست صورت و بدن

-       کابری آسان و سریع

-       بهبود سریع

-       بدون برش یا زخم در پوست

-       بدون نیاز به بستری

-       با قابلیت جذب زیستی

-       تاثیر بلندمدت

-       استریل و بدون ریسک آلودگی

موارد منع استفاده از این روش:

 • حساسیت به نوع پروتئین نخ (در جراحی‌های قبلی)
 • افراد با آلرژی‌های شدید (بهتر است قبل از نخ گذاری در این افراد تست انجام داد)
 • افراد مبتلا به اختلالات سیستم ایمنی
 • افراد مبتلا به اختلالات سیستم انعقادی
 • بیماری‌های انکولوژی و سرطان
 • بیماری‌های سیستمیک مزمن
 • دوران بارداری
 • دوران شیردهی
 • افراد زیر ۱۸سال
 • افراد دارای سابقه تزریق ژل دائمی پاژ یا پروتزهای دائمی
 • افرادی که سابقه ایجاد کلویید (گوشت اضافه در محل زخم‌ها) در بدن دارند
 • افراد دارای وسواس زیاد
 • افرادی که از قطع مصرف ایزوترتینوئین آنها کمتر از ۶‌ ماه گذشته باشد

دکتر ویدا بادنوا: پزشک پوست، مو و زیبایی

دکتر ویدا بادنوا فارغ التحصیل سال 1386 رشته پزشکی عمومی پس از گذراندن دوره‌های مختلف در زمینه پوست و مو و لیزر در حال حاضر در زمینه پوست، مو و زیبایی مشغول فعالیت می باشد.

شما می توانید جهت ارتباط با مطب دکتر ویدا بادنوا با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید:

تلفن: 02144960953  

تلفن: 02144960954

آدرس: بلوار آیت الله کاشانی، نبش خیابان بهنام، ساختمان بهنام، پلاک 4 طبقه اول واحد 2 


ارسال به دوستان از طریق

986 | 1395/08/02 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : لیفت صورت با نخ لیفتینگ صورت جوانسازی پوست

سوالات مرتبط دکتر ویدا بادنوا
جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
جدیدترین های امروز
ساختمان پزشکان
;