چطور بدون جراحی و عوارض پوست را لیفت کنیم؟

دکتر الهام وجدی، پزشک پوست، مو، زیبایی و لیزر: افتادگی پوست یکی از عوارض شایع در سنین بالاست که به دلایل مختلفی ازجمله نور آفتاب، استرس‌ها، آلودگی هوا، دخانیات، تغذیه ناسالم و... رخ می‌دهد. با این حال در گذشته برای ازبین بردن این مشکل تنها راه جراحی و کشیدن پوست بود که این روش یک جراحی نسبتا دشوار و بزرگ محسوب می‌شود و معمولا به‌دلیل دشواری آن، ‌عوارض و دوره نقاهت طولانی و جای بخیه وسیعی که می‌گذارد، زیاد توصیه نمی‌شود.

چطور بدون جراحی و عوارض پوست را لیفت کنیم؟

دکتر الهام وجدی، پزشک پوست، مو، زیبایی و لیزر:

افتادگی پوست یکی از عوارض شایع در سنین بالاست که به دلایل مختلفی ازجمله نور آفتاب، استرس‌ها، آلودگی هوا، دخانیات، تغذیه ناسالم و... رخ می‌دهد. با این حال در گذشته برای ازبین بردن این مشکل تنها راه جراحی و کشیدن پوست بود که این روش یک جراحی نسبتا دشوار و بزرگ محسوب می‌شود و معمولا به‌دلیل دشواری آن، ‌عوارض و دوره نقاهت طولانی و جای بخیه وسیعی که می‌گذارد، زیاد توصیه نمی‌شود. همچنین زمانی این کار یعنی لیفت صورت انجام می‌شود که افتادگی پوست زیاد باشد. اما با پیشرفت علم و تکنولوژی می‌توان با کمترین عوارض و صرف کمترین زمان تا‌حدودی مشکلاتی که ناشی از افزایش سن هستند را حل کرد. یکی از این روش‌ها هایفوتراپی است. در هایفوتراپی سطح خارجی پوست کاملا دست نخورده باقی می‌ماند به این دلیل که انرژی این امواج بسیار بالا نیست. همچنین شما می‌توانید بدون سوختگی و لک پوست صورت خود را لیفت کنید. هایفوتراپی نتایج عالی و ماندگاری دارد که در این روش از جراحی استفاده نمی‌شود. همچنین این روش بی‌نیاز به برش بوده و شخص به شکل سرپایی درمان می‌شود.

هایفو‌تراپی:

هایفو اولتراسوند یک انرژی متمرکز شده در یک نقطه تولید می‌شود. هایفو تکنولوژی است که جهت لیفت صورت بدون جراحی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه در دهه‌های متفاوت زندگی جواب‌دهی متفاوتی دارد و گاهی ممکن است برای رسیدن به نتیجه مطلوب دو تا سه جلسه تکرار نیاز داشته باشد. به‌ویژه در افرادی که افتادگی و شلی شدیدتری دارند نیاز به تعداد جلسات بیشتری است.

کاربردهای درمانی هایفو:

  • سفتی و جوان‌سازی پوست
  • لیفت صورت بدون جراحی
  • تنها متد لیفت ابرو
  • کاهش چین و چروک در پیشانی
  • گونه و گردن
  • دکلته و چین و چروک دور لب
  • کاهش اسکار آکنه
  • کاهش اسکار

چرا هایفوتراپی را باید انتخاب کنیم؟

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های هایفوتراپی این است که بعد از انجام آن نیازی نیست که مراقبت‌های خاصی را انجام دهید و می‌توانید بدون گذراندن ریکاوری، به فعالیت‌های روزانه خود بپردازید. همچنین بدون جراحی و عوارض احتمالی می‌توانید پوست‌تان را لیفتینگ کنید. نکته بعدی این است که اگر افتادگی پوست در حد زیادی نباشد، تنها با یک جلسه می‌توانید این کار را انجام داده و به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. همچنین خبری از عوارض داروهای بیهوشی نیست، همان‌طور که گفته شد بدون تیغ جراحی این کار انجام می‌شود. شاید سوال از افراد این باشد که تا چه مدت اثر هایفوتراپی باقی می‌ماند؟! در پاسخ به این سوال باید بگویم که به مدت دوسال اثرش ماندگار است. همچنین در این روش هیچ‌گونه شکافی روی پوست ایجاد نمی‌شود و به‌دنبال این مزیت، خبری هم از عفونت نخواهد بود. 

دکتر الهام وجدی، پزشک پوست، مو، زیبایی و لیزر:

دکتر الهام وجدی، پزشک پوست، مو و زیبایی است که تجربه زیادی در جوان‌سازی پوست، تزریق ژل، پوست و لیزر موهای زائد دارد. لیزر موهای زائد درحال حاضر بهترین روش کاهش دائمی موهای زائد است که در عین موثر بودن عوارض لیزر موهای زائد نادر است. علت آنکه لیزر موهای زائد ‌‌به این سرعت جایگزین روش‌های دیگر کاهش موهای زائد شده است این است که به نسبت وقت و هزینه‌ای که صرف می‌شود‌، هیچ روش دیگری از نظر تاثیر و ماندگاری و سرعت‌، قابلیت رقابت با لیزر موهای زائد ‌را ندارد‌.

شما می توانید جهت ارتباط با مطب دکتر الهام وجدی با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید:

موبایل: 09123856432  

تلفن: 02122840968

آدرس: خیابان شریعتی، بالاتراز میرداماد، خیابان بهشت یکم، پلاک 44 ، طبقه دوم، واحد 6 


ارسال به دوستان از طریق

1460 | 1395/07/11 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : جوانسازی پوست هایفوتراپی

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید
جدیدترین های امروز
ساختمان پزشکان
کلینیک سیب سرخ
;