پاسخ دکتر زهرا سعادتی به سوالات شایع در مورد جراحی شکم

دکتر زهرا سعادتی؛ متخصص جراحی: جراحی زیبایی شکم در بیمارانی انجام می­‌شود که افتادگی قسمت پایینی شکم دارند. در این افراد اگر میزان افتادگی شکم کم باشد، ناف­شان دستکاری نمی­‌شود و فقط قسمت پایین شکم دستکاری می‌شود اما اگر مقدار افتادگی زیاد باشد ناف هم دستکاری می‌شود و قسمت زیادی از پوست و بافت زیر جلد برداشته می­‌شود و به همراه عمل می‌­توان پهلوها هم ساکن و تخلیه شود که در نهایت پوست پایین کشیده می­‌شود و شکل شکم ترمیم می­‌شود.

پاسخ دکتر زهرا سعادتی به سوالات شایع در مورد جراحی شکم

دکتر زهرا سعادتی؛ متخصص جراحی:

جراحی زیبایی شکم در بیمارانی انجام می­‌شود که افتادگی قسمت پایینی شکم دارند. در این افراد اگر میزان افتادگی شکم کم باشد، ناف­شان دستکاری نمی­‌شود و فقط قسمت پایین شکم دستکاری می‌شود اما اگر مقدار افتادگی زیاد باشد ناف هم دستکاری می‌شود و قسمت زیادی از پوست و بافت زیر جلد برداشته می­‌شود و به همراه عمل می‌­توان پهلوها هم ساکن و تخلیه شود که در نهایت پوست پایین کشیده می­‌شود و شکل شکم ترمیم می­‌شود.

این عمل برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که افتادگی قسمت پایینی شکم دارند، می­‌توانند عمل جراحی شکم انجام دهند.

جراحی زیبایی شکم برای چه افرادی توصیه نمی‌­شود؟

جراحی زیبایی شکم برای افرادی که اضافه وزن زیادی دارند، کسانیکه سن­شان بالاست و یا گرفتار عوارض و بیماری­های همراه دارند، بیماری قلبی، دیابت دارند. این عمل برای افرادی که خیلی کم سن و سال هستند و یا کسانیکه قصد بارداری دارند و مهمترین از همه اینکه افتادگی شکم ندارند، توصیه نمی شود.­

بهتر است عمل قبل از زایمان یا بعد از زایمان انجام شود؟

اگر قصد انجام این زایمان را دارید، حتما جراحی زیبایی شکم را به بعد از زایمان موکول کنید و بگذارید تا شش ماه از زایمان­تان هم بگذرد و شکم­تان هم به حالت نرمال بازگردد و بعد زایمان انجام شود.

محدودیت جنسی هم دارد؟

هم آقایون و هم خانم­‌ها می­‌توانند جراحی زیبایی شکم را انجام دهند و شکم‌­های زیبا داشته باشند. آقایونی که افتادگی پوست دارند، می­‌توانند این عمل را انجام دهند، اما آقایونی که افتادگی پوست دارند، بهتر است این عمل را انجام دهند، در  غیر این صورت بهتر است تا از عمل لیپولز را انجام دهند.

با جراحی شکم چند کیلوگرم از وزن­مان کاهش پیدا می­‌کند و این عمل چند کیلوگرم از وزن­مان را کاهش می­‌دهد؟

جراحی شکم تاثیر زیادی در وزن ندارد و وزن حجمی چربی کم است و ممکن است یک یا دوکیلوگرم از وزن کم می­‌کنند و بیشتر افراد تغییر سایز می­‌دهند.

مدت زمانی­که این عمل طول می­‌کشد، چه قدر است؟

از یکی و نیم تا دوساعت ممکن است طول بکشد.

دکتر زهرا سعادتی؛ متخصص جراحی:

دکتر زهرا سعادتی در سال 1347 در تهران متولد شد وی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده و در سال 1378 فارغ التحصیل شد گفتنی است وی دوره لیزر را در کشورمان ایران و دوره تخصصی لیزر را در کشورهای روسیه و ترکیه گذرانده است و اکنون در بیمارستان‌های معتبرکشور مشغول طبابت می باشند.

برای مشاوره و انتخاب بهترین و جدیدترین درمان می توانید با تلفن زیر تماس بگیرید:

 ۲۲۷۶۱۶۰۰ 021

021۲۲۷۶۶۸۵۳

آدرس: پاسداران-بین گلستان نهم و دهم-پلاک 457-واحد 10

وب سایت: www.drsaadati.com


ارسال به دوستان از طریق

6831 | 1394/07/25 | موضوعات روبرو را هم دنبال کنید : جراحی زیبایی شکم دکتر زهرا سعادتی جراحی زیبایی

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت (از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره) با شماره تلفن 9099071353 تماس بگیرید

نظرات

میرزایی

سلام.32سال سن دارم وبعدازشیردهی سینه هایم شل وآویزان شده.آیاورزش تأثیری دارد؟بهترین روش چیست؟

الو دکتر
جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید

روزهای : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت با شماره تلفن  9099071353تماس بگیرید

پزشکان وبسایت الو دکتر آماده پاسخگویی به سوالات شما میباشند .
ناشناس

من به التهاب پانکراس دچار بودم وعمل کردم حالا بعد ازدو سال در نزدیکی قسمتی ازبخیه حالت قرمزی پیدا شده ودرد دارد ممکن است مشکلی داشته باشد وبه خاطر کار سنگین باشد

الو دکتر
جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید

روزهای : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت با شماره تلفن  9099071353 تماس بگیرید

پزشکان وبسایت الو دکتر آماده پاسخگویی به سوالات شما میباشند .
جدیدترین های امروز
ساختمان پزشکان